Diğer Sonuçlar
 • Yapı kullanma izin belgesi harcı 2016!

  Bir arsa üzerinde inşa edilen binaya inşaat çalışmaları bittikten sonra yapı kullanma izin belgesi alınması gerekiyor. Yapı kullanma izin belgesi için belli oranda harç ödemesi yapılıyor. İşte yapı kullanma izin belgesi harcı 2016..

 • Yapı kullanma izin belgesi iskan mıdır?

  Bir arsa üzerinde bina inşa edildikten sonra yapının resmi olarak kullanılabilmesi için yapı kullanma izni alınıyor. Peki, yapı kullanma izin belgesi iskan mıdır? Bu izin nasıl alınır?

 • Yapı kullanma izni maliyeti 2016!

  Bir arsa üzerinde inşa edilen binadaki mesken ve işyerlerine tapu çıkarılabilmesi için yapı kullanma izin belgesinin alınması gerekiyor. Peki, yapı kullanma izni maliyeti 2016 nedir?

 • Reysaş GYO Kumluca Sarıkavak'taki depo için iskan aldı!

  Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde bulunan Antalya İli Kumluca İlçesi Sarıkavak Köyü 294 Ada 24 Parsel üzerindeki 8.045 m2'lik lojistik deponun Yapı Kullanma İzin Belgesi alındı.

 • Nurol GYO, Nurol Tower için iskan aldı!

  Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İstanbul Şişli Mecidiyeköy'de bulunan Nurol Tower projesine ilişkin Yapı Kullanma İzin Belgesini (İskanı) aldığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na KAP'a bildirdi.

 • Ruhsat verilen bina sayısı geçen yıl yüzde 12.3 azaldı!

  Belediyeler tarafından yapı ruhsatı verilen bina sayısı, 2015'te bir önceki yıla göre yüzde 12.3 geriledi. Yapı kullanma izin belgesi verilen bina sayısı da azaldı.

 • Reysaş GYO Çayırova 10'un yapı izin belgesini aldı!

  Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ortföyünde bulunan Kocaeli İli Çayırova İlçesi 2086 Ada 5 Parsel üzerindeki Çayırova 10 deposunun yapı kullanma izin belgesi alındı.

 • Bodrum'da yapı kullanma izni olmayan işyerlerine tahliye!

  Muğla’nın Bodrum ilçesin Turgutreis mahallesinde yapı kullanım izin belgesi bulunmayan işyerleri, mülkiyet sahibi Büyükşehir Belediyesi tarafından tahliyesi istendi. Büyükşehir Belediyesi aynı alanda yeni bir proje hazırladığını açıklandı.

 • Reysaş GYO, Adana 3. depo binasına iskan aldı!

  Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Adana Sarıçam'daki 10 bin 790 metrekarelik 3. depo binasının yapı kullanma izin belgesini aldığını açıkladı.

 • Deniz Karataş'tan ev alacaklara tavsiyeler!

  Başkan Deniz Karataş, müteahhit ile konut almak isteyen kişiler arasında yapılmış sözleşme gereği konutun yapı kullanma izin belgesi alınmamışsa geçici mesken tarifesinden abonelik yapılıp normalin üzerinde hem su hem elektrik ücreti ödendiğine dikkat çekti.