Diğer Sonuçlar
 • Vodafone Arena Mart'ta mı açılacak?

  Siyah-beyazlı yöneticiler, “Stadı maç oynanabilecek duruma getirelim ve açalım. Sonra eksikleri göre göre giderelim” görüşünde birleşti. Yönetimin amacı martın ilk haftası oynanacak Eskişehir maçına Vodafone Arena’da çıkmak.

 • Vodafone Arena'nın mimarisi BJK İnönü Stadı'ndan iyi olacak!

  Beşiktaş Kulübünün iletişimden sorumlu yönetim kurulu üyesi ve basın sözcüsü Metin Albayrak, inşası devam eden Vodafone Arena'nın tamamlanmasıyla, önemli bir eşiği aşacaklarını belirtti.

 • Vodafone Arena’da koltukların montajına başlandı!

  Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’da koltukların montajına başlandı. Dolmabahçe'de eski stadyumun yıkılmasının ardından başlayan modern stadyumun inşaatında artık sona yaklaşılıyor.

 • Vodafone Arena Stadı'nın çatısına kuş ayarı!

  Siyah beyazlı yönetim yeni statta kullanacağı çatı malzemesinin şeffaflık oranını kuşlar yüzünden azalttı. Kuşların gagalarıyla kaplamayı delme ihtimaline karşılık yüzde 10 daha kalın malzemeye geçildi.

 • Fulya'daki Beşiktaş Şan Ökten Tesisleri yenileniyor!

  Vodafone Arena’nın inşaat çalışmalarını başlatmak için İnönü Stadı’na ilk kazmayı vuran Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün de Şan Ökten Tesisleri için kolları sıvadı. Orman, yıkım töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 • West Ham United Stadı yaz aylarında açılacak!

  Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın açılışı için yönetime bir çok kulüpten teklif gelmeye devam ediyor. West Ham, Vodafone Arena'nın açılışında Beşiktaş'la oynamayı, Londra'da ağırlamak istediklerini yönetime iletti.

 • Vodafone Arena'nın kaba inşaatında sona gelindi!

  Beşiktaş'ın yapımı devam eden yeni stadı Vodafone Arena'nın kaba inşaatında sona gelindi. Vodafone Arena'da koltukların montesi ve zemin düzenleme çalışmalarının hız kazandığı belirtildi.

 • Vodafone Arena'nın tanıtımı için çalışmalar başladı!

  Beşiktaş yönetimi, Vodafone Arena Stadı'nın tanıtımını 19 Mart'ta unutulmayacak bir organizasyonla yapmayı planlıyor. Siyah-beyazlılar, ligdeki son 2 maçını da Arena'da oynamanın hesaplarını yapıyor.

 • Vodafone Arena’nın çatısı projedekiyle aynı değil mi?

  Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’da çatı kaplama işlemi başladı. Ancak taraftarlar çatıya döşenen malzemeyi görünce hayal kırıklığına uğradı çünkü projede gösterilen çatı kaplaması ile aynı değil...

 • Beşiktaş'ın belgeseli Vodafone Arena'nın açılışına yetiştirilecek!

  İnönü Stadı'nın yerinde yeniden inşaası nedeniyle iç saha maçlarını, Konya, Ankara gibi şehirlerde oynayan, İstanbul'da ise Olimpiyat Stadı ve Fatih Terim Stadı'nı emaneten kullanan Beşiktaş, bu zorlu dönemi camiaya belgesel diliyle anlatacak.