Diğer Sonuçlar
 • Vodafone Arena inşaatında son aşamaya gelindi!

  Beşiktaş'ın yeni stadyumu Vodafone Arena'da çelik çatı üzerinde yapılan kedi yolu ve çatı kaplamasını tutacak oval boruların montajı tamamlandı. Son vinçin de sökülmesinin ardından çimlendirme çalışmaları başlayacak.

 • Beşiktaş, Vodafone Arena için Jotun ile el sıkıştı!

  Vodafone Arena’nın yapımında en kaliteli inşaat malzemelerini ve en son teknolojiyi kullanan Beşiktaş Yönetimi, stadın boyanması için tüm dünyada faaliyet gösteren Jotun firmasıyla el sıkıştı.

 • Vodafone Arena’nın açılış süresi mi uzadı?

  Yapımına başlandığı günden bu yana türlü aksilikler yaşanması ve inşaatın son aşamaya gelinmesine rağmen Beşiktaş’ın yeni mabedi Vodafone Arena’da 40 santim yükseklik yüzünden, inşaat süresinin uzayacağı konuşuluyor.

 • Beşiktaş'tan Vodafone Arena'nın açılışı için açıklama!

  BEŞİKTAŞ'IN inşaatı sona yaklaşan yeni mabedi Vodafone Arena ile ilgili son birkaç gündür spekülasyonlar ortada dolaşırken siyah-beyazlı kulüp bu konuya parmak bastı. Kulüp konuyla ilgili açıklama yaptı.

 • Miray Çınar, Vodafone Arena'daki görevinden kovuldu!

  Vodafone Arena'nın koltuklarını yapan firmanın kadın personeli, statta çektirdiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı ve inşaatın bitmeyeceğini 'alaycı' bir üslupla ifade etti. Gelen yoğun tepkiler üzerine personelin görevine son verildi.

 • Vodafone Arena çalışmalarında son durum!

  Beşiktaş Kulübü'nün inşası devam eden yeni stadında, çatı bloğuna membran serme işlemine başlandığı belirtildi. Açıklamada "Yeni yuvamız Vodafone Arena'da önemli bir aşamaya geçildi." denildi.

 • Vodafone Arena'nın tanıtımı için çalışmalar başladı!

  Beşiktaş yönetimi, Vodafone Arena Stadı'nın tanıtımını 19 Mart'ta unutulmayacak bir organizasyonla yapmayı planlıyor. Siyah-beyazlılar, ligdeki son 2 maçını da Arena'da oynamanın hesaplarını yapıyor.

 • Necmettin Apaydın Vodafone Arena'nın inşaatını inceledi!

  Alperen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Apaydın, Spor Toto Süper Lig'in güçlü temsilcilerinden Beşiktaş'ın yeni stadını gezdi. Apaydın, Vodafone Arena'nın son durumu hakkında bilgiler de aldı.

 • Beşiktaş Divan Kurulu Vodafone Arena'yı inceleyecek!

  Siyah beyazlı camia, açılışı için gün sayılan Vodafone Arena’da ilk kez buluşuyor. Yılın ilk divan kurulu toplantısı bugün yeni statta yapılacak. Böylece kurul üyeleri stadın son halini yerinde gezip göreme olanağı bulacak.

 • Vodafone Arena'da çimler seriliyor!

  Siyah-Beyazlıların yaklaşık 2,5 yıldır yapımı süren yeni stadyumu Vodafone Arenada futbol oynanacak alandaki zemin düzenleme çalışmalarında sona yaklaşıldı. Futbol sahasının çimlendirme öncesi son hazırlıkları da yapıldı...