Diğer Sonuçlar
 • Veysel Tiryaki Altındağ’daki yatırımlara hız verdi!

  Akköprü’de bulunan Altındağ Belediyesi Fen İşleri Kampüsü’nde, yeni yılda gerçekleştirilecek olan yatırımlar hakkında müdürlerden bilgi alan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, tüm çalışmaların hızlanması talimatını verdi.

 • Altındağ projelerinde son durum ne?

  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’yi dondurucu soğuk bile durduramadı. Sabahın erken saatlerinde, devam eden projeleri tek tek gezen Başkan Tiryaki, yatırımları yerinde inceledi.

 • Karadağ heyeti Altındağ'daki restore edilen yapılara hayran kaldı!

  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, ilçede yaptığı başarılı çalışmaları Karadağlı yerel yöneticilere göstererek deneyimlerini paylaştı. Mirza Luboder'in de bulunduğu 10 kişilik heyet, Altındağ Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgi aldı

 • Veysel Tiryaki: Sosyal dönüşüm için kentsel dönüşüm şart!

  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, "Fiziki değişimin yanı sıra sosyal ve zihinsel dönüşüm için de kentsel dönüşüm zorunludur. Çocuklarımız elden gittikten sonra bir gecekondun olsa neye yarar?

 • Altındağ’a 2 yeni yatırım!

  Altındağ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Karapürçek Mahallesi’ndeki “Çok Kapsamlı Aile Sağlık Merkezi” ve “Semt Hizmet Binası” açıldı. Başkan Veysel Tiryaki: “Hizmet ihtiyacı neredeyse, biz oradayız” dedi.

 • Veysel Tiryaki: Altındağ'da yıkmadan bir şey yapmak mümkün değil!

  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki,"Altındağ'da yıkmadan bir şey yapmak mümkün değil. İmar planlarını tamamladığımız bölgelerde sosyal donatı, park, okul gibi alanların üzerinde hep gecekondular var." dedi.

 • Veysel Tiryaki: 40 binden fazla kaçak yapı yıktık!

  Belediye başkanlığında yakaladığı başarının sırrını paylaşan Başkan Tiryaki, geçmiş ve gelecek çalışmalarından bahsetti. Başkan Tiryaki, "Biz, sözle değil, eserlerimizle konuşuyoruz" dedi.

 • Altındağ kentsel dönüşümde zirvede!

  Gerçekleştirilen özel bir organizasyonla 2015 yılında yapılan tüm çalışmaları anlatan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, 2016 yılının projeleri hakkında da bilgi verdi.

 • Altındağ’da 352 kilometre yeni yol açıldı!

  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin hedeflediği gibi sağlıklı kentleşme için çalışan Altındağ Belediyesi, imar planı tamamlanan mahallelerde yol açma çalışmalarına devam ediyor.

 • Altındağ Karacaören’e yeni park!

  Göreve geldiği günden itibaren çevre yatırımlarına büyük önem veren Başkan Veysel Tiryaki, Altındağ’a 39 büyük park kazandırdı. Altındağ Belediyesi tarafından açılışı yapılan son park ise Karacaören Mahallesi’ndeki park oldu.