Diğer Sonuçlar
 • Veraset ve intikal vergisi 2016 oranları!

  Kendisine miras kalan ve kalan miras değeri yapılan hesaplamalar sonrasında istisna haddini aşan mirasçılar, veraset ve intikal vergisi mükellefi oluyor. İşte veraset ve intikal vergisi 2016 oranları..

 • Veraset ve intikal vergisi Mayıs ayında başlıyor!

  Veraset ve intikal vergisi, 7338 sayılı kanun gereğince ödeniyor. Bu vergi malların ivazsız olarak bir şahıstan diğer şahsa intikali halinde ödeniyor. 2016 Veraset ve intikal vergisi Mayıs ayında başlıyor..

 • Veraset ve intikal vergisi 2016 istisna tutarları!

  7338 sayılı kanun gereğince ödenen veraset ve intikal vergisi, ivazsız bir tarzda bir şahıstan diğer şahsa intikal edilen taşınmaz mal için ödeniyor. İşte veraset ve intikal vergisi 2016 istisna tutarları..

 • Veraset ve intikal vergisi taksitleri 2016!

  Veraset tarikiyle veya ivazsız bir tarzda mal iktisap eden kimseler bu verginin mükellefi oluyor. Peki, veraset ve intikal vergisi kaç sene boyunca kaç taksitte ödenir? İşte veraset ve intikal vergisi taksitleri 2016..

 • Miras vergisi ödeme süresi 2016!

  Veraset ve intikal kanunu gereğince kendisine miras kalan ve kalan miras değeri yapılan hesaplamalar sonrasında istisna haddini aşan mirasçılar miras vergisi mükellefi oluyor. Peki, vergi ne zaman ödenir?

 • Veraset ve intikal vergisi sorgulama!

  Veraset ve intikal vergisinin mükellefi veraset tarikiyle veya ivazsız bir tarzda mal iktisap eden kimseler oluyor. Peki, veraset ve intikal vergisi nasıl ve nereden sorgulanır?

 • Veraset ve intikal vergisi için son 25 gün!

  Kendisine miras kalan ve yapılan hesaplamalar sonrasında istisna haddini aşan mirasçılar veraset ve intikal vergisi ödemek ile mükellef oluyor. Henüz ödeme yapmayanların veraset ve intikal vergisi için son 25 gün kaldı..

 • Veraset ve intikal vergisi beyannamesi cezası 2016!

  Veraset ve İntikal Vergisi Yasası gereğince bu vergi miras kalan taşınmaz mallar için mirasçılar tarafından ödeniyor. Vergi için beyan verilmezse ceza kesiliyor. İşte veraset ve intikal vergisi beyannamesi cezası 2016..

 • Veraset ve intikal vergisi için 15 gün kaldı!

  Kendisine miras kalan ve kalan miras değeri yapılan hesaplamalar sonrasında istisna haddini aşan mirasçıların ödemek zorunda olduğu veraset ve intikal vergisi için 15 gün kaldı..

 • Veraset ve intikal vergisi için son 2 hafta kaldı!

  Türkiye'de bulunan malların ivazsız bir şekilde bir şahıstan diğer şahsa intikali Veraset ve İntikal Vergisi'ne tabi tutuluyor. 2016 yılı veraset ve intikal vergisi için son 2 hafta kaldı..