Diğer Sonuçlar
 • Anadolu Bulvarı 2015'in kazananı oldu!

  İnşaat sektörünün geride bıraktığımız yıl en çok konuşulan konularından biri Türkiye’nin dört bir yanında yükselen marka konut ve ofis projeleri ile büyük şehirlerde hayata geçen yeni ulaşım ağlarının gayrimenkule etkisi oldu.

 • Ulaşım projeleri Sarıyer'in gayrimenkul değerini artırdı!

  2016 yılı Mayıs ayında hizmete açılacak olan 3. Köprü ve İstanbul Belediyesi’nin yıl içinde başlayacağı 5 yeni tünel çalışması etki alanlarındaki bölgelerdeki gayrimenkul fiyatlarına yüksek değer artışları getiriyor.

 • Kocaeli'de ulaşım için yeni sistem kurulacak!

  Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahir Büyükakın, hızlı, güvenli ve konforlu ulaşımı kent geneline yaymak amacıyla oluşturulan kısa süreli ve uzun süreli projeleri anlattı. Büyükakın, yeni bir sistemin hayata geçirilmesi gerektiğini söyledi.

 • Vasip Şahin: Küçükçekmece yeni projelerle gelişecek!

  İstanbul Valisi Vasip Şahin’in Küçükçekmece’deki mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldiği toplantıda, ilçenin; ulaşım, trafik, eğitim, spor, alt yapı ve üst yapı alanındaki yeni projeleri konuşuldu.

 • İşte gün geçtikçe değerlenen bölgeler!

  Ulaşım, kentsel dönüşüm, ofis projeleri ve yeni üniversite yatırımlarıyla yatırımcısına gelecek vadeden bölgelerin değeri gün geçtikçe artıyor. İşte yatırımcılar için gayrimenkul tüyoları...

 • İstanbul'un merkezinde Eyüp ve Kağıthane'de 2 proje!

  Ortadoğu Grup, Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projeleri için ön talep sürecine başladı. Hem oturum hem de yatırım için ev almayı düşünenlere hitap eden Eyüp ve Kağıthane projeleri, İstanbul’un merkezi noktalarına kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

 • İşte İstanbul'un mega ulaşım projeleri!

  İstanbul ve çevresinde toplam 30 milyar doları bulan projeler yükseliyor. 2018'e gelindiğinde İstanbul'da 3 Köprü, 3 Havalimanı ve Boğaz'ın altından geçen 3 tünel olacak. Körfez geçişi ve çanakkale köprüsü ile de mesafeler kısalacak.

 • Ulaşım planını onaylamayan belediyenin alt ölçekli projeleri kaçak sayılır mı?

  Ankara Ulaşım Ana Planı konusunda bir açıklama yapmamasını eleştiren Nazlıaka, konuyu TBMM’ye taşıdı. Nazlıaka, “Ana Ulaşım Planı’nı onaylamayan belediye yönetiminin alt ölçekli projeleri kaçak sayılır” dedi.

 • Ulaşım projeleri Anadolu Yakası'nın cazibesini artırdı!

  Hızlanan ulaşım çalışmalarıyla gayrimenkul piyasasının en önemli etkenlerinden olan erişilebilirliğin artması, Anadolu Yakasının değerini artışa geçirdi ve Avrupa Yakası ile yarışır duruma getirdi

 • İşte 2016'da ihale edilecek ulaşım projeleri!

  Karayolunda Türkiye’de 23 ana aksta, toplam 2 bin 50 km’lik kesim ihale edilecek. Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarından Kuzey Marmara Otoyolu Kınalı-Odayeri Kesimi ile Kurtköy-Akyazı Kesimi’nin ihalesi 4 Mayıs’ta yapılacak.