Diğer Sonuçlar
 • Tabakhane’de yıkılan bina sayısı 460’a ulaştı!

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ’nin ortaklaşa yürüttükleri Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi’nde yıkılan bina sayısı 460’a ulaştı, yıkımlar Piyasa Meydanı bölgesinde yoğunlaştı

 • Trabzon'daki Erdoğdu Mahallesi Gençlik Merkezi tamamlandı!

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 Nolu Erdoğdu Mahallesi’nde yaptırılan Gençlik Merkezi inşaatı tamamlandı.

 • Trabzon Kent Müzesi'nin inşaatı tamamlanıyor!

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin önemli kültür ve sosyal projelerinden biri olan Kent Müzesi inşaatı büyük oranda tamamlandı. Dış inşaatı önemli ölçüde tamamlanan müzede iç dizayn çalışmalarına devam ediliyor.

 • Trabzon Karşıyaka Mahallesi’ne yeni park!

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Ortahisar ilçesinin Karşıyaka Mahallesi’nde inşa edilen parkın yapımı tamamlandı. Toprak Sitesi önünde 700 m2 alan üzerine yapılan park mahallelileri mutlu etti.

 • Trabzon Büyükşehir'den yeni imar yolları!

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi Konaklar Mahallesi’nden başlayan 2 Nolu Bostancı Mahallesi Dereboyu Caddesi’nde sonlanan yaklaşık 2 km uzunluğundaki yolun terki yapılmış 1 km’lik bölümünde yol açma çalışmalarına başladı.

 • Trabzon Çömlekçi'de kentsel dönüşüm toplantısı yapılacak!

  TRABZON Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ'nin ortaklaşa yaptıkları Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde kamulaştırmalara başlanacak ikinci etap için hak sahiplerine yönelik bilgilendirme toplantısı yapılacak.

 • Trabzon'da istinat duvarı inşaatlarına 3 milyon TL harcandı!

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi, il genelinde ihtiyaç duyulan alanlara istinat duvarları inşa ediyor. Büyükşehir'in sürdürdüğü çalışmalar kapsamında 2015 yılında 3 milyon 29 bin TL maliyetle 21 bin metreküp istinat duvarı inşası gerçekleştirildi.

 • Çömlekçi kentsel dönüşüm toplantısı yarın!

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile TOKİ’nin ortaklaşa yürüttükleri Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında kamulaştırmalara başlanacak olan ikinci etap için hak sahiplerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecek.

 • Tabakhane’de yıkılan bina sayısı 490’a ulaştı!

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) ortaklaşa yürüttükleri Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi’nde çerçevesinde yıkılan bina sayısı 490’a ulaştı, geriye kalan binaların kamulaştırılması için hukuki süreç devam ediyor.

 • Trabzon Çömlekçi kentsel dönüşüm projesi toplantısı gerçekleşti!

  TOKİ ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen Çömlekçi kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde çalışmalara başlanılan Çömlekçi ikinci etap kentsel dönüşüm alanında bulunan hak sahipleri için bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi