Diğer Sonuçlar
 • 'İzmir'in statları yapılacak'

  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yılmaz, "TOKİ, 2 stat yapmak üzere ihaleleri yaptı. Ama yüklenici firmalar, inşaata başlayamıyor. Bakanlık olarak adım atmamız gerekiyor." dedi.

 • TOKİ ihaleleri meclis gündemine taşındı!

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, "1994-2015 yılları arasında 6 Şubat tarihi itibariyle TOKİ'den en fazla ihale verilen firma hangisidir? Bu şirkete son 11 yılda TOKİ tarafından verilen ihalelerin toplam bedel tuta

 • Niğde Efendibey Kentsel Dönüşüm projesinde son durum!

  Niğde Belediye Başkanlığının projelerinden olan Efendibey Kentsel Dönüşüm Projesi TOKİ işbirliğiyle tam gaz ilerlemeye devam ediyor. Proje kapsamında bir yandan binalar yükselirken, diğer yandan da yeni alanların ihaleleri yapılıyor.

 • TOKİ Efendibey kentsel dönüşüm projesi hızla ilerliyor!

  Niğde Belediye Başkanlığının projelerinden olan Efendibey Kentsel Dönüşüm Projesi TOKİ işbirliğiyle tam gaz ilerlemeye devam ediyor. Proje kapsamında bir yandan binalar yükselirken, diğer yandan da yeni alanların ihaleleri yapılıyor.

 • TOKİ Erzurum'daki 2 projesinin ihalesini 13 Ocak'ta gerçekleştirilecek!

  TOKİ, Erzincan İliç'te ve Erzurum'un Çat ilçesinde 2 konut projesine start verecek. Tünel kalıp sistemiyle inşa edilecek projelerinin ihaleleri 13 Ocak'ta gerçekleştirilecek.

 • Şanlıurfa Maşuk'ta TOKİ projelerinin ihalesi yapıldı!

  TOKİ, Şanlıurfa İli Merkez İlçesi Maşuk'ta planladığı 2 dev projenin ihaleleri yapıldı. TOKİ'den konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada, 'Mimari cephe anlayışının yansıtılmasına mümkün olduğunca özen gösterildi' ifadelerine yer verildi.

 • TOKİ Şanlıurfa Maşuk 1.624 konutun ihaleleri yapıldı!

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Şanlıurfa Maşuk'a inşa edilecek 1.624 konutun iki ayrı ihalesi gerçekleşti. TOKİ Şanlıurfa Maşuk projesi 5. bölge 1. etapta yer alacak.

 • TOKİ Palandöken'de 1.650 yeni konut yaptıracak!

  TOKİ Erzurum Palandöken'in Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi'nde 2 etap olmak üzere toplam 1.650 yeni konut inşa ettirecek. Kentsel dönüşüm kapsamında yapılacak projelerin ihaleleri iki ayrı günde gerçekleştirilecek.

 • TOKİ Gaziosmanpaşa arsasına en yüksek teklif Fuzul Yapı'dan!

  TOKİ’nin İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi 6619 Ada 8 Parsel ve 10086 Ada 1 Parselde “Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı” modeliyle satışa sunduğu arsaların ihaleleri tamamlandı.

 • TOKİ'den Malatya'ya 389 yeni konut!

  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Malatya'nın Hekimhan ve Pütügr ilçesinde toplam 389 adet yeni konut inşa ettirecek. İnşaat ihaleleri iki ayrı günde gerçekleştirilecek.