Diğer Sonuçlar
 • Samsun Çarşamba'da Hacılıçay Köprüsü inşaatı sürüyor!

  Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Çarşamba ilçesinde yapılan Hacılıçay Köprüsü inşaatı son hızla devam ediyor.

 • Samsun Büyüklü Köprüsü yenilendi!

  Samsun’un dört bir yanında çalışmalarını sürdüren ve vatandaşın rahat yaşayabilmesi için her türlü alternatifi değerlendirerek projelendirip hayata geçiren Samsun Büyükşehir Belediyesi Tekkeköy’de bulunan Büyüklü Köprüsü’nü yeniledi.

 • Samsun Büyükşehir Belediyesi imar planını Şubat'ta konuşacak!

  Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Komisyon toplantısında, SAMULAŞ A.Ş.’nin 3 milyon lira olan sermayesinin 20 milyon liraya çıkartılması maddesini oy birliği ile kabul ederek meclise havale etti.

 • Samsun'a Doğa Eğitim Merkezi kuruluyor!

  Mülkiyeti Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nda bulunan 12.9 hektarlık alanı, yapılan protokol ile 5 yıllığına kiralayan Samsun Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek bu alanda ‘Doğa Eğitim Merkezi’ oluşturacak

 • Samsun Bafra'daki arsa satışları protesto edilecek!

  Samsun’un Bafra ilçesinde Büyükşehir Yasası ile Bafra Belediyesi mülkiyetine geçen 12 mahallede bulunan tüzel kişiliğe ait arazilerin ihale yolu ile satışa çıkarılmasına karşı çıkan vatandaşlar, yaptıkları toplantıda eylem kararı aldı.

 • Samsun Bafra Belediyesi önünde arazi satışı protestosu yapıldı!

  Samsun'un Bafra ilçesinde Büyükşehir Yasası kapsamında belediye mülkiyetine geçen 12 mahalledeki, daha önce köy tüzel kişiliğine ait arazilerinin ihale yoluyla satışa çıkarılması üzerine mahalle sakinleri, belediye binası önünde eylem yaptı.

 • Samsun Gülsan Sanayi Sitesi Projesi eleştirildi!

  Mimarlar Odası Samsun Şube Başkanı İshak Memişoğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Gülsan Sanayi Sitesi alanıyla ilgili projesini eleştirerek, ''Projeyi yadırgadık. Samsun için dini tesis alanı zorunlu mu?'' diye sordu

 • Samsun'un yeni tramvaylarına boji yorulma tip testi yapıldı!

  Samsun'da mevcut üniversite-gar hafif raylı sistem hattının Tekkeköy ilçesine uzatılması kapsamında Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş. tarafından alımı yapılan 8 adet hafif raylı sistem aracının 'boji yorulma tip testi' yapıldı.

 • Eski Bafra Devlet Hastanesi'nin yerine ne yapılacak?

  Eski Bafra Devlet Hastanesi imar planı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis kararı ile hastane alanı kullanımından, Belediye hizmet alanı kullanımına dönüştürülüyor.

 • Bayrak Tepe Tabiat Parkı'nda yol çalışmaları başladı!

  Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin yerli ve yabancı turistleri Samsun’a çekmek adına projeler gerçekleştirmek amacıyla Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan kiraladığı 3 tabiat parkından birisi olan Bayrak Tepe’de çalışmalar son sürat devam ediyor.