Diğer Sonuçlar
 • Pamukova’da içmesuyu hattı çalışmaları sürüyor!

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Pamukova’da devam eden altyapı yatırımları ile ilgili gelinen son noktayı açıkladı.

 • Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nin yurt projesi sürüyor!

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi bünyesine kazandırılacak yurt projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

 • Sakarya'ya yeni otoparklar inşa edilecek!

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Toçoğlu, "Şehir merkezi ve ilçelerimiz her geçen gün gelişiyor. Ulaşım alanındaki yaşanabilecek yoğunluğu yeni otoparklar inşa ederek ortadan kaldırmayı hedefliyoruz" dedi.

 • Sakarya Ballıkaya Baraj Projesi bu sene tamamlanacak!

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Ziyarette Sakarya'ya iki müjde veren Eroğlu, "Ballıkaya Sakarya için elzem bir konu. İnşallah bu sene barajı bitireceğiz" dedi.

 • Veysel Eroğlu'ndan Sakarya'ya 2 müjde!

  Bir dizi programa katılmak üzere Sakarya’ya gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti, Eroğlu Sakarya'ya iki müjde verdi...

 • Geyve ve Pamukova arıtma tesislerinde son durum ne?

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Geyve ve Pamukova ilçelerine hizmet verecek atıksu arıtma tesisinde çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini açıkladı.

 • Sakarya Büyükşehir'den yeni köprüler!

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin muhtelif bölgelerinde başlatılan köprü yapım ve yenileme çalışmalarını değerlendiren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Hemşerilerimizin mağduriyet yaşamasını asla istemeyiz" dedi

 • Hendek Yeşilyurt Arıtma Tesisi tamamlandı!

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, Hendek Yeşilyurt Grup Köyleri İçmesuyu Projesi yapım çalışmalarının tamamlandığını açıkladı.

 • Sakarya'ya 336 bin ton asfalt!

  16 ilçenin tamamında hayata geçirilen çalışmalarda 336 bin ton asfalt kullandıklarına dikkat çeken Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, çalışmaların toplam maliyetinin 32 milyon lirayı bulduğunu aktardı.

 • Sakarya Serdivan Kafeler Caddesi’ndeki asfalt çalışmaları tamamlandı!

  Büyükşehir Belediyesi’nin Serdivan Kafeler Caddesi’nde başlattığı yenileme çalışması, bölge esnafınca memnuniyet ve beğeniyle karşılandı. Serdivan Kafeler Caddesi’nde başlatılan yenileme çalışmaları bölge esnafını memnun etti.