Diğer Sonuçlar
 • Pırlanta Göztepe'de son durum ne?

  Erkan İnşaat'ın tutarlı ve azimli çalışması yatırımcıların dikkatlerini yapım aşamasında olan pırlanta Göztepe'nin üzerine çekmekte. Peki Erkan İnşaat projesi olan Pırlanta Göztepe projesi ne aşamada?

 • Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe'nin ruhsatını aldı!

  Teknik Yapı, Kent Plus, Anka , Baysaş, Nuhoğlu, Selimoğlu-Pana Yapı'dan sonra Erkan İnşaat Fikirtepe projesi Pırlanta Göztepe bugün Çevre ve şehircilik bakanlığından yapı ruhsatını alan 7. firma oldu.

 • Erkan İnşaat Pırlanta Göztepe'de 3 farklı ödeme planı!

  Pırlanta Koru, Pırlanta Çamlıca, Pırlanta Feneryolu gibi mimari konseptlere imza atan Erkan İnşaat’ın butik anlayışla inşa edeceği ilk toplu yaşam alanları projesi “Pırlanta Göztepe” Fikirtepe’de yükseliyor.

 • Pırlanta Göztepe'nin temel atma töreni gerçekleşti!

  İstanbul'un gözbebeği Kadıköy Fikirtepe yeni projelerle değerine değer katıyor. Erkan İnşaat'ın butik anlayışla inşa edeceği ilk toplu yaşam alanları projesi Pırlanta Göztepe'nin temelleri törenle atıldı.

 • Fikirtepe’de Pırlanta Göztepe’nin temelleri atıldı!

  İstanbul’un gözbebeği Kadıköy Fikirtepe yeni projelerle değerine değer katıyor. Pırlanta Koru, Pırlanta Çamlıca, Pırlanta Feneryolu gibi mimari konseptlere imza atan Erkan İnşaat’ın butik anlayışla inşa edeceği ilk toplu yaşam alanları projesi Pırlanta Gö

 • Pırlanta Göztepe'nin temeli atıldı!

  Kadıköy Fikirtepe'de yeni bir proje yükseliyor. Pırlanta Koru, Pırlanta Çamlıca, Pırlanta Feneryolu projelerine imza atan Erkan İnşaat'ın butik anlayışla inşa edeceği ilk projesi Pırlanta Göztepe'nin temelleri atıldı.

 • Pırlanta Göztepe Evleri ödeme koşulları!

  Pırlanta Göztepe Evleri ödeme koşulları kapsamında sıfır faiz ya da sıfır peşinat seçenekleri sunuluyor. Erkan İnşaat projesi Pırlanta Göztepe projesi Mayıs 2017 yılında tamamlanacak...

 • Pırlanta Göztepe Evleri Kadıköy teslim tarihi!

  Pırlanta Göztepe Evleri Kadıköy projesinde dairelerin fiyatları 512 bin liradan başlıyor. Erkan İnşaat'ın projesi Pırlanta Göztepe Evleri'nde sıfır faizle taksit imkanı sunuluyor...

 • Pırlanta Göztepe fiyat listesi!

  Erkan İnşaat tarafından hayata geçirilen Pırlanta Göztepe projesi Kadıköy'de yükseliyor. Projede metrekare birim fiyatı ise 7 bin 500 TL'den başlıyor.

 • Pırlanta Göztepe'e Quality İnşaat projesi ödülü verildi!

  Pırlanta markası ile butik konutlar üreten Erkan İnşaat, Pırlanta Göztepe ile yatırımcılarına kısa sürede yüksek getiri sunuyor. Şirket Pırlanta Göztepe projesiyle 7. yıl Quality of Magazin ödül töreninde en Quality İnşaat projesi ödülünü aldı.