Diğer Sonuçlar
 • Pendik Belediyesi'nden 10 yeni park!

  Kentin dokusuna görsel anlamda değer katmasının yanında özellikle çocuklar için büyük öneme sahip parkların sayısı giderek artıyor. Belediye ekiplerinin yoğun çalışmalarıyla Pendik yeni yıla 10 yeni parkla girdi.

 • Pendik Kurtköy'de 4.3 milyon TL'ye satılık 7 dükkan!

  Pendik Belediyesi, Kurtköy'de bulunan 7 dükkânı satışa çıkardı. Söz konusu dükkanların satış bedeli 4 milyon 342 bin 572 TL olarak belirlendi.

 • İstanbul'a 11 cep otogarı geliyor!

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Esenler Otogarı'nın sözleşmesini yenilemeyecek. Otogar yerine Alibeyköy, Ataşehir, Pendik, Kurtköy, Çamlıca, Avcılar, Silivri gibi belirli noktalara 11 tane cep otogarı yapılacak.

 • Pendik Belediyesi ruhsat ve imarda iş süreçlerini hızlandırdı!

  Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 2012 senesinde E-İmza uygulamasına geçen ve vatandaşlara evraklarını dijital ortamda takip etme imkanı sağlayan Pendik Belediyesi, ruhsattan imara kadar bir çok konuda iş süreçlerini hızlandırdı.

 • Pendik'te E-imar ile güncel planlara erişim!

  Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 2012 senesinde E-İmza uygulamasına geçen ve vatandaşlara evraklarını dijital ortamda takip etme imkanı sağlayan Pendik Belediyesi, ruhsattan imara kadar bir çok konuda iş süreçlerini hızlandırdı.

 • Pendik'e 6 bin 70 metre yeni yol!

  Geçtiğimiz yılı yol ve altyapı faaliyetleri açısından oldukça yoğun geçiren Pendik Belediyesi Fen İşleri ekipleri, ilçenin ulaşımını kolaylaştırmak üzere 6 bin 70 metre yeni yol, 2 bin 500 metre de yol genişletme çalışması gerçekleştirdi.

 • Pendik Belediyesi'nin hedefi 5 bin derslik!

  Yenişehir Mahallesi'nde gençlerle buluşan ve sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Kenan Şahin, göreve geldiğinde 1900 olan derslik sayının üç bine yaklaştığını, hedeflerinin 5 bin derslik olduğunu söyledi

 • Pendik Belediyesi'nden yeni otopark!

  Pendik Belediyesi, hafta içi kullanılmak üzere Greenpark Oteli önündeki alanı ücretsiz otopark olarak tahsis etti. 7 Mart Pazartesi günü hizmete açılacak otoparka araçlarını bırakan vatandaşlar, yine ücretsiz ring seferiyle Pendik merkeze taşınacak.

 • Pendik Belediyesi'nden 2.3 milyon TL'ye satılık arsa!

  Pendik Belediyesi, Şeyhli'de bulunan Özel Eğitim Tesisi Alanı imarlı arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 2 milyon 326 bin 530 TL olarak belirlendi.

 • Pendik'e 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi kuruldu!

  Pendik Belediyesi Türkiye’nin ilk 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi’ni kurdu. Güllübağlar’da üç dönüm araziye kurulan tesiste çamaşır makinesinden pile kadar 14 ayrı kalemde atık toplanıyor. Böylece hem ekonomi kazanıyor hem de doğa korunuyor.