Diğer Sonuçlar
 • Osmanlı Halk Pazarı yeniden inşa edilecek!

  Keçiören'de 20 Aralık'ta elektrik kontağından çıkan yangında tümüyle kullanılamaz hale gelen Osmanlı Halk Pazarı'nın Büyükşehir Belediyesi’nce yeniden yapılmasına ilişkin düzenleme, Belediye Meclisi'nde kabul edildi.

 • Melih Gökçek: Osmanlı Pazarı 31 Mart’ta teslim edilecek!

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, aralık ayında çıkan yangında 253 dükkanın kül olduğu Osmanlı Halk Pazarı ile ilgili de bitirme tarihi verdi. İşte açıklaması...

 • Osmanlı Halk Pazarı’nın ihalesi tamamlandı!

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, 20 Aralık’ta elektrik kontağından çıkan yangın sonucu tamamen yanarak kül olan Osmanlı Halk Pazarı’nın ihalesini tamamladı. Yeni çarşı 3 ay içinde tamamlanacak

 • Osmanlı Halk Pazarı 3 ay sonra teslim!

  Keçiören'de 20 Aralık 2015’de elektrik kontağından çıkan yangında tamamen kül olan Osmanlı Halk Pazarı’nın yeniden inşasına başlandı. Büyükşehir Belediyesi inşaatın 3 ay içinde bitirileceğini söyledi

 • Ankara Osmanlı Halk Pazarı temel çalışmaları tamamlandı!

  Aralık 2015’te Osmanlı Halk Çarşısı’nda çıkan yangında 250 iş yerinin tamamen yanmasının ardından iki hafta önce inşaatına başlanan yeni pazarın temel çalışmaları tamamlandı.

 • Osmanlı Pazarı'nda çalışmalar sona yaklaştı!

  Geçtiğimiz aralıkta yanan Osmanlı Halk Pazarı'nın yerine Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Ticaret Odası (ATO) işbirliğiyle yapılan yeni Halk Pazarı'nda son aşamaya gelindi.

 • Ankara Osmanlı Halk Pazarı'nın inşaatı tamamlandı!

  Geçtiğimiz Aralık ayında yanan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Ankara Ticaret Odası (ATO) işbirliğiyle Şubat ayında temeli atılarak yeniden yapımına başlanan Osmanlı Halk Pazarı'nın inşaatı tamamlandı, temizlik çalışmaları yapılıyor.

 • Osmanlı Halk Pazarı'nda 253 dükkânın anahtar teslimi yapıldı!

  Büyükşehir Belediyesi ve ATO’nun işbirliğiyle şubat ayında temeli atılan ve rekor bir hızla tamamlanan Osmanlı Halk Pazarı’ndaki 253 dükkânın anahtarları sahiplerine teslim edildi.

 • Keçiören Osmanlı Halk Pazarı yarın açılıyor!

  Keçiören Osmanlı Halk Pazarı, Başbakan Binali Yıldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de katılacağı törenle yarın saat 14.00’de yapılacak törenle açılacak.

 • Ankara'daki Osmanlı Halk Pazarı açıldı!

  Başbakan Binali Yıldırım, Keçiören ilçesinde 20 Aralık'ta elektrik kontağından çıkan yangın sonrası kullanılamaz hale gelen daha sonra Ankara Büyükşehir Belediyesince yeniden inşa edilen Osmanlı Halk Pazarının açılışını gerçekleştirdi.