Diğer Sonuçlar
 • Osmangazi Belediyesi'nde yatırım çalışmaları hız kazanacak!

  Yılın ilk olağan meclis toplantısını büyük bir katılım ile gerçekleştiren Osmangazi Belediye Meclisi, modern bir şehir inşa etmek adına çalışmalara hız kesmeden devam edeceklerini açıkladı.

 • Osmangazi'de zemin iyileştirme başarıyla uygulanıyor!

  Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şube Başkanı Ağlan, "Osmangazi Belediyesi'nin kentsel dönüşümde zemin iyileştirme yöntemlerini başarıyla uyguladığını biliyoruz" dedi.

 • Osmangazi yeni bir meydana kavuştu!

  Osmangazi Belediyesi’nin mahallelere nefes aldıran park, meydan ve çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor. Koğukçınar’da Ulufeli Çınar Camii çevre düzenlemesiyle çocuk parkı ve meydan hizmete açıldı.

 • Bursa Büyükşehir ve Osmangazi Belediyesi'nden dönüşüme yetki talebi!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Osmangazi Belediyesi'nin taleplerini kabul ederse, Bursa'da yepyeni bir dönem başlayacak.

 • 2016 Osmangazi'de dönüşüm yılı olacak!

  Osmangazi Belediyesi, 2015 yılında hız verdiği kentsel dönüşüm çalışmalarına 2016 yılında yepyeni projeler de dahil ederek sadece ilçenin değil tüm kentin çehresini değiştirmeyi hedefliyor.

 • İzmir Osmangazi'deki pazar yerinde sona gelindi!

  Bayraklı Belediyesi kentin gözde mahallerinden Osmangazi’de kısa süre önce temeli atılan dev pazar yeri projesinde sona gelindi. Toplamda 4 bin 332 metrekare alana sahip kapalı pazar yerinde çatı panelleri takılmaya başlandı.

 • Bursa Osmangazi Belediyesi, Demirkapı'yı yeniden inşa edecek!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından riskli alan ilan edilen Demirkapı'da dönüşüm için kollan sıvayan Osmangazi Belediyesi, eski Bursa olarak bilinen Demirkapı'yı yeniden inşa etmekte kararlı, Ancak vatandaş tedirgin.

 • Bursa Osmangazi'de kaçağa geçit yok!

  Osmangazi Belediyesi, Avdancık Mahallesi’nde tarım arazisi üzerine kaçak olarak inşa edildiği belirlenen 2 bina ile temel aşamasındaki 2 yapıyı yıktı.Geniş güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen yıkımlarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

 • Osmangazi Belediyesi’nden 1 yılda 44 park!

  Osmangazi Belediyesi, vatandaşların rahat nefes alabilecekleri, her yaştan insanın keyifli zaman geçirebilecekleri dinlenme alanları oluşturmak adına 1 yıl içerisinde 47 bin 418 metrekare alana toplam 44 park ve yeşil alan yaptı.

 • Bayraklı İhsan Alyanak Parkı genişletildi!

  Bayraklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Osmangazi'de İhsan Alyanak ismi verilen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bin 500 metrekarelik yeşil alanı bulunan parkı genişletti.