Diğer Sonuçlar
 • Denizli dev yatırımlarla tanışmaya devam edecek!

  2015'in adeta bir yatırım yılı olduğuna dikkati çeken Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Denizli 2016 yılında da dev yatırımlarla tanışmaya devam edecek" dedi

 • Osman Zolan, akvaryum projesi için borçlanma yetkisi istedi!

  Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın seçim vaatleri arasında yer alan dev akvaryum projesi başta olmak üzere bazı belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 300 milyon liralık borçlanma talebi oy birliği ile meclis gündemine alındı.

 • Denizli Büyükşehir 2016'nın ilk toplantısını gerçekleştirdi!

  Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclisi, 2016 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Çalışmalarımızı sadece hizmet odaklı olarak yürüteceğiz" dedi

 • Denizli asfalt şantiyesi şehir dışına taşınacak!

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Aktepe Mahallesi sakinlerine daha önce söz verdiği asfalt şantiyesinin şehir dışına taşınarak, kentin yeni ve modern bir asfalt tesisine kavuşacağı müjdesini verdi.

 • Denizli Üçgen Kavşağı Projesi 2016'da başlıyor!

  Denizli'de trafiği önemli ölçüde rahatlatacak Üçgen Kavşağı Projesi'ne 2016 yılında başlanacağını kaydeden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kent trafiğini rahatlatacak dev bir proje daha açıkladı.

 • Denizli Sevgi Evi yeni hizmet binasına taşındı!

  Denizli Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli, yeni hizmet binasına taşındı. Osman Zolan, bugüne kadar 25 bin hayırseverin Sevgi Eli'ne bağışta bulunduğunu, 10 yılda 100 binden fazla kişiye ulaştıklarını söyledi.

 • İMO Denizli Şubesi'nden Osman Zolan'a ziyaret!

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bir süre önce genel kurullarını tamamlayan İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Denizli Şube Başkanı Şevket Murat Şenel ve yönetimini kabul etti.

 • Denizli'ye gençlik merkezi inşa edilecek!

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, üniversite öğrencilerinin yoğunlukta olduğu Kınıklı Mahallesi'ne Gençlik Merkezi yapacaklarının müjdesini verdi. Zolan Gençlik Merkezi projesinin detaylarını da anlattı...

 • Denizli Laodikya Kilisesi restorasyonuna AB Kültürel Miras Ödülü!

  Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Laodikya Antik Kenti'nde devam eden restorasyon projesinin, AB Kültürel Miras Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldüğünü bildirdi.

 • Denizli'de alt yapı çalışmaları incelendi!

  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas'ın Karahisar ve Garipköy Mahallelerini ziyaret ederek, Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün alt yapı yatırımlarını inceledi.