Diğer Sonuçlar
 • Ordu Giresun Havalimanı Karadeniz'e gayrimenkul yatırım talebini uçurdu!

  Avrupa ve Türkiye'nin deniz üzerinde inşa edilen ilk havalimanı Ordu Giresun Havalimanı Karadeniz'e yatırım talebini uçurdu. Bölgeye ulaşımın kolaylaşması sonrasında yerli yabancı yatırımcılar bölgede yatırım yapmak için sıraya girdi.

 • Ordu-Giresun Havalimanı Araplar'ı Karadeniz’e çekiyor!

  Dubai şeyhi El Maktum’un ailesinin de turizm yatırımı için yer baktığını söyleyen KAİAD Başkanı Camadan “Araplar’dan çok yatırım talebi geliyor. Karadeniz ekonomisi hızla canlanacak” dedi.

 • Ordu'daki mega projeler Cannes'da tanıtılacak!

  Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılmasıyla Arap akınına uğrayan Ordu’da arazi fiyatları 1’e 10 arttı. Kent şimdi de Cannes'da mega projelerini Avrupalı yatırımcılara tanıtacak.

 • Ordu-Giresun Havalimanı 55 havalimanı arasında ilk 26’ya girdi!

  Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılışından bu yana henüz birinci yılını doldurmadan Türkiye’nin toplam 55 havalimanı arasında ilk 26’ya girdiği bildirildi. Doluluk oranı açısından 55 havalimanı içerisinde 26. sırada yer alıyor.

 • Ordu Büyükşehir projeleri inşaat fuarında görücüye çıkıyor!

  Ordu Büyükşehir Belediyesi, fuarda 40 m2 lik standda “ Ordu – Giresun Havalimanı, Çikolata Park, Ünye Limanı, Melet Park Yaşam Merkezi, Çambaşı Kayak Merkezi” gibi birçok projeyi 4 gün boyunca sergileyecek.

 • Ordu projeleri Samsun İnşaat Fuarı'nda tanıtıldı!

  Ordu Büyükşehir Belediyesi, 2. Samsun İnşaat 2016 – Yapı, İnşaat Fuarı'nda “ Ordu – Giresun Havalimanı, Çikolata Park, Ünye Limanı, Melet Park Yaşam Merkezi, Çambaşı Kayak Merkezi” gibi birçok projeyi 4 gün boyunca sergiledi.

 • Ordu-Giresun Havalimanı yurtdışı seferlere hazırlanıyor!

  Ordu-Giresun Havalimanı birinci yıldönümünde yurtdışı seferlere hazırlanıyor. Başkan Yılmaz: 22’nci gümrük noktası burası olacak. Ordu-Giresun Havalimanı henüz birinci yılını doldurmadan beklenenin üzerinde ilgi gördü.

 • Ünye'ye yeni liman yapılacak!

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Ordu doğal güzelliklerinin yanı sıra Ordu-Giresun Havalimanı'nın yapılması dolayısıyla çok büyük bir potansiyel sahibi olmuş oldu." dedi.

 • Ordu'ya yeni marka oteller geliyor!

  Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, deniz üzerine dolguyla yapılan Ordu-Giresun Havalimanı’nın hizmete açılmasıyla, marka otel yatırımcılarının Ordu'ya yöneldiğini ve otel yatırımı yapmak için yer aradığını söyledi.

 • Ordu dev projeleriyle büyüyor!

  Avrupa ve Türkiye'nin "tamamı deniz üzerinde yapılan ilk ve tek havalimanı" olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı projesinin ardından, bölgede ulaşım ve turizme yönelik diğer projelerin tamamlanması çalışmaları da sürüyor.