Diğer Sonuçlar
 • Manisa Engelli Yaşam Merkezi için çalışmalar başladı!

  Manisa’ya yapılması planlanan Yaşlı Rehabilitasyon ve Engelli Yaşam Merkezi için incelemelerde bulunmak üzere Manisa’ya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müşaviri Zekeriya Savaş ve Ömer Faruk Çelik arazide incelemelerde bulundu.

 • Manisa Sancaklıkayadibi'nin yeni muhtarlık binası açıldı!

  Manisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Sancaklıkayadibi Mahallesi yeni muhtarlık binasına kavuştu.Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Muhtarlık binamız Sancaklıkayadibi Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

 • Manisa Şehzadeler'e yeni park!

  Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Nurlupınar mahallesinde yapımı tamamlanan park ve yeşil alanda incelemelerde bulundu, Çelik "Yapmış olduğumuz bu park yüzde yüz Şehzadeler Belediyesi yapımı" dedi

 • Manisa Şehir Hastanesi 2017'de hazır olacak!

  AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kırtık'da incelemelerde bulundukları 570 yataklı hastanenin önümüzdeki yıl bitirilmesinin hedeflendiğini ifade etti.

 • Kuveytli Murabahat, Üçöğün Catering firmasına ortak oldu!

  Kuveytli Murabahat, Sinpaş'ın eski patronlarından Ömer Faruk Çelik'e ait EYG Grup'un iştiraki Üçöğün Catering'e ortak oldu. Kuveytli şirket, Üçöğün'ün yüzde 50 hissesini alarak Türkiye'de bu alandaki ilk yatırımına imza attı.

 • Ömer Faruk Çelik'in acı günü! Annesi Esme Çelik vefat etti!

  KONUTDER Başkanı Ömer Faruk Çelik'in annesi Esme Çelik vefat etti. Esme Çelik'in cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii’nden kaldırılacak.

 • İstanbul'da arsa maliyetleri her geçen gün arttığı için kentte iş yapmak zorlaşıyor!

  Türk gayrimenkul piyasasının önde gelen üç sivil toplum kuruluşunun başkanı İstanbul’u tartıştı. GYODER Başkanı Aziz Torun, İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ve KONUTDER Ömer Faruk Çelik İstanbul’u ele aldı.

 • Ömer Faruk Çelik: Manisa'nın yeni imar planına ihtiyacı var!

  Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadelerde yapılacak olan imar çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çelik "Bugün Manisa'mızda imar planı çok önemli bir ihtiyaç ve bir an evvel olmalı." dedi.

 • Manisa Sümerbank arazisine ne yapılacak?

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında konuk etti. Ziyarette, Sümerbank arazisine kazandırılacak olan proje hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 • EYG Grup basın toplantısı 27 Nisan'da!

  EYG Grup, 27 Nisan 2016 Çarşamba günü Çırağan Sarayı'nda Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik’in katılımıyla bir basın toplantısı düzenleyecek.