Diğer Sonuçlar
 • Ödemiş'te ulaşım sıkıntısı sürüyor!

  Ödemiş'te İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir tek aracı bile göremediklerini belirten vatandaşlar "Ödemiş üvey evlat mı, anlamıyoruz. Burada biz sıkıntı yaşarken, büyükşehir belediyesi ekiplerini yanımızda görmek isterdik" dediler...

 • Ödemiş TOKİ başvuruları başladı!

  Ödemiş Belediyesi yeni yılın ilk günlerinde "Emeklilere Konut Edindirme" projesi için müracaatları kabul etmeye başladı. TOKİ işbirliği ile ilçede yapılması planlanan emeklilere toplu konut projesi için ön başvurular alınmaya başlandı

 • İZSU’dan 6 ilçeye 7 milyon liralık yatırım!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bergama, Kınık, Dikili, Ödemiş, Beydağ ve Kiraz’da sık sık arızalanan eski şebekeler için 7 milyon liralık seferberlik başlattı.

 • Gölcük Yaylası Rekreasyon Alanı için çalışmalar başlıyor!

  Ödemiş Belediyesi'nce başlatılan Gölcük Yaylası 1. Etap Rekreasyon Projesi'ne mevsimsel nedenlerle çalışmalara ara verilirken çalışmaların hava koşullarının elverişli hale gelişinin ardından hız kazanması bekleniyor.

 • Ödemiş Teleferik Projesi için etüt çalışmalarına başlandı!

  1950’li yıllardan bu yana gündemde olan teleferik projesi son günlerde hız kazandı. Ödemiş Belediyesi projeyi gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürürken, bağlantı kurulan teleferik kurumu yapan firmalarla etüt çalışmaları yapılıyor.

 • Ödemiş Birgi Evleri'ne proje desteği!

  Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından her yıl tescilli binaların röleve, restitüsyon ve restorasyon projesi çizimi için açılan destek programına Birgi'deki altı tescilli bina için başvuran Ödemiş Belediyesi, dördü için destek almayı başardı.

 • Ödemiş et entegre tesisi ve hayvan pazarı imar değişikliği mecliste görüşüldü!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında, geçtiğimiz ay kalp krizi sonucu hayatını kaybeden AK Partili Meclis Üyesi Azad Fazla için 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı.

 • İşte İzmir Ödemiş'in 2016 vizyon projeleri!

  İzmir Ödemiş Belediyesi kentin gelişimi için Hanımlar Lokali, Macera Parkı, Geleneksel Yarış Alanı, Düğün Salonu gibi sosyal yaşantıya katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor. İşte Ödemiş'in 2016 vizyon projeleri...

 • İzmir Ödemiş’in vizyon projeleri hayata geçiyor!

  Ödemiş Belediyesi kentin gelişimi için hazırladığı yeni projeleri hayata geçirecek. Yeni Projeler arasında Hanımlar Lokali, Macera Parkı, Geleneksel Yarış Alanı, Düğün Salonu gibi sosyal yaşantıya katkı sağlayacak projeler yer almakta.

 • Ödemiş Kültürpark'a yeni dinlenme alanı!

  Ödemiş Belediyesi, günün stresinden uzaklaşmak isteyenlere yeni bir dinlenme alanıyla hizmet verecek. Yeşiller içinde, göl manzaralı dinlenme alanı çok yakında 125. Yıl Kültürpark içinde hizmet verecek.