Diğer Sonuçlar
 • Nurol Life 1+1 fiyatları!

  9 bin 525 metrekare arsa alanı üzerine yayılan Nurol Life projesi Seyrantepe'de hayata geçiyor. 2017 yılının Nisan ayında teslim olması beklenen Nurol Life 1+1 fiyatları haberimizde yer alıyor.

 • Nurol Life metrekare fiyatları 3 bin 500 dolardan başlıyor!

  Nurol GYO Seyrantepe'de Nurol Life projesini hayata geçiriyor. Proje 4 blok halinde 9 bin 525 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. Nurol Life metrekare birim fiyatı 3 bin 500 dolar olarak satılıyor.

 • Nurol Life lüks kavramını değiştiriyor!

  Nurol GYO’nun Seyrantepe’deki yapımını sürdürdüğü yeni projesi Nurol Life’ta, yoğun talep sonucunda tamamı kısa sürede satılan teras evlerden sonra şimdi de 261 metre yüksekliğindeki Kule’deki daireler satışa çıkıyor.

 • Nuro Life Projesi değerleme raporu!

  Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İstanbul Sarıyer Nuro Life Projesine ait değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirilen rapor...

 • Nurol GYO'nun 3 projesi metroyla birbirine bağlanıyor!

  İstanbul’un en önemli çekim merkezleri Mecidiyeköy, Basın Ekspres ve Seyrantepe’de yer alan Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleri, metro hatlarının üzerinde konumlanmasıyla fark yaratıyor.

 • Seyrantepe Nurol Life daire teslimleri!

  Seyrantepe Nurol Life daire teslimleri 2017 yılının Nisan ayı içerisinde gerçekleşecek. Nurol GYO tarafından inşa edilen proje 50 katlı tek kule halinde yükseliyor.

 • Nurol GYO 2 projesinin ofis kiralaması için Cushman and Wakefield ile anlaştı!

  İstanbul’a seçkin yaşam projeleri kazandıran Nurol GYO, Nurol Tower ve Nurol Life projelerinin ofis kiralamaları için dünyanın en büyük ticari gayrimenkul hizmeti veren şirketlerinden Cushman & Wakefield ile çalışmaya başladı.

 • Nurol Life'ın zirve katları yıl içinde satışta!

  Nurol GYO Cityscape Turkey 2016'da 3 projesiyle yerini aldı. Emlakkulisi.com olarak Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu ile Cityscape Turkey 2016'yı ve Nurol GYO projelerini konuştuk.

 • Yelkenciler, Nurol Life Kick-Off partisinde buluştu!

  Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016 yarışlarına katılan yelkenciler, Türkiye’de yelken sporunun duayen isimlerinden Bülent Atabay’ın onuruna düzenlenen ‘Bosphorus Cup Nurol Life Kick-Off’ partisinde bir araya geldi.

 • Nurol GYO uydu kentler yapacak!

  Nurol Grubu'nun iştiraklerinden biri olan Nurol GYO, konut, ofis ve karma proje yatırımları ile öne çıkıyor. Nurol Park, Nurol Life ve Nurol Tower projelerini yürüten şirket, önümüzdeki dönemde Türkiye'de ve yurtdışında 50 ila 250 bin kişinin yaşadığı uydu kentler yapmayı planlıyor.