Diğer Sonuçlar
 • Tahincioğlu Kayaşehir'de konut inşa edecek!

  Lüks ofis ve konut projeleriye adından söz ettiren Tahincioğlu Gayrimenkul, Başakşehir Kayaşehir bölgesinde konut projesi inşa etmeye hazırlanıyor. Tahincioğlu Başakşehir'e "Nidapark Kayaşehir" projesiyle mi gelecek? İşte detaylar...

 • Tahincioğlu Nidapark Başakşehir için kararını verdi!

  Tahincioğlu'nun Kayaşehir'deki projesinin adı Nidapark Başakşehir olacak. Tahincioğlu yönetimi, Nidapark Başakşehir projesini kendisinin mi yapacağı, hasılat paylaşımı modeliyle mi yaptıracağı konusunda karar verdi. İşte yönetimin kararı...

 • Tahincioğlu-Nidapark Başakşehir Kayabaşı ihale açıklaması!

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul Başakşehir Kayabaşı 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturumunu Tahincioğlu Gayrimenkul-Nidapark İnşaat kazandı.

 • Nidapark Başakşehir yakında ön satışta!

  Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Kayaşehir'de hayata geçireceği Nidapark Başakşehir projesi için yakında ön satışlara başlayacak. Konut ve ticari ünitelerin yer alacağı Nidapark Başakşehir projesi için ön talep toplanıyor...

 • Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Projesi!

  Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Projesi Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı 5.etap arsası üzerinde inşa edilecek. Ön talep toplanan proje konut, ofis ve cadde mağazalarından meydana gelecek.

 • Nidapark Başakşehir'in yüzde 80'i satıldı!

  Tahincioğlu'nun alışveriş caddesi, sosyal alanları ve parklarıyla dikkat çeken projesi Nidapark Başakşehir'in yüzde 80'i satıldı. 374 dairenin bulunduğu proje, aile sıcaklığında şehir yaşamı sunuyor.

 • Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı!

  Tahincioğlu Nidapark Başakşehir ödeme planı kapsamında firma bünyesinde vade farksız taksit avantajı sunuluyor. 5 blok halinde inşa edilen projede konut ve ticari alanlar yer alıyor.

 • Nidapark Kayaşehir Evleri fiyat!

  Nidapark Kayaşehir Evleri fiyat listesi 2+1'lerde 450 bin liradan başlıyor. Tahincioğlu'nun projesi Nidapark Başakşehir, üç etaptan oluşuyor...

 • Nidapark Kayaşehir görücüye çıkıyor!

  Bugüne kadar imza attığı konut, ofis ve AVM projeleriyle fark yaratan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO A.Ş. ile İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Başakşehir'in yükselen semti Kayaşehir’de, hayata geçireceği yeni projesi Nidapark Kayaşehir’i tanıtıyor.

 • Nidapark Kayaşehir satışta! Fiyatlar 453 bin TL'den başlıyor!

  İstanbul’un yükselen bölgelerinden biri olan Başakşehir’de yeni bir yaşam alanı oluşturmaya hazırlanan Tahincioğlu, Nidapark Kayaşehir projesiyle her biri ayrı bir proje gibi tasarlanan konut blokları, cadde dükkanları, ofis bloğu ve alışveriş merkeziyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor.