Diğer Sonuçlar
 • Tahincioğlu Kayaşehir'de konut inşa edecek!

  Lüks ofis ve konut projeleriye adından söz ettiren Tahincioğlu Gayrimenkul, Başakşehir Kayaşehir bölgesinde konut projesi inşa etmeye hazırlanıyor. Tahincioğlu Başakşehir'e "Nidapark Kayaşehir" projesiyle mi gelecek? İşte detaylar...

 • Nidapark Başakşehir yakında ön satışta!

  Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Kayaşehir'de hayata geçireceği Nidapark Başakşehir projesi için yakında ön satışlara başlayacak. Konut ve ticari ünitelerin yer alacağı Nidapark Başakşehir projesi için ön talep toplanıyor...

 • Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Projesi!

  Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Projesi Emlak Konut GYO'nun Kayabaşı 5.etap arsası üzerinde inşa edilecek. Ön talep toplanan proje konut, ofis ve cadde mağazalarından meydana gelecek.

 • Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Projesi nerede?

  Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilecek olan proje konut, ofis ve cadde mağazalarından meydana gelecek. Proje 103 bin 277 metrekare arsa alanı üzerinde yayılacak. Peki Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Projesi nerede?

 • Tahincioğlu Nidapark Başakşehir projesinin basın toplantısı 29 Eylül'de!

  Bugüne kadar imza attığı konut, ofis ve AVM projeleriyle fark yaratan Tahincioğlu şimdi de İstanbul’un yükselen ve gelişen Başakşehir’de hayata geçireceği yeni projesi Nidapark Başakşehir’i tanıtıyor.

 • Nidapark Başakşehir projesinde 496 bin TL'ye 2+1 daire!

  Tahincioğlu Gayrimenkul'ün yeni projesi Nidapark Başakşehir'de ön satışlar başladı. Nidapark Başakşehir'de 2+1'lerin fiyatları 496 bin TL'den başlıyor. Projede 347 daire ve 48 ticari ünite yer alıyor...

 • Nidapark Başakşehir Tahincioğlu projesi!

  Nidapark Başakşehir Tahincioğlu projesi 2017 yılının Ekim ayında teslim edilecek. Ön satışları başlayan Nidapark Başakşehir projesi 347 daire ve 48 ticari üniteden meydana geliyor.

 • Nidapark Başakşehir'in yüzde 80'i satıldı!

  Tahincioğlu'nun alışveriş caddesi, sosyal alanları ve parklarıyla dikkat çeken projesi Nidapark Başakşehir'in yüzde 80'i satıldı. 374 dairenin bulunduğu proje, aile sıcaklığında şehir yaşamı sunuyor.

 • Nidapark Kayaşehir Evleri fiyat!

  Nidapark Kayaşehir Evleri fiyat listesi 2+1'lerde 450 bin liradan başlıyor. Tahincioğlu'nun projesi Nidapark Başakşehir, üç etaptan oluşuyor...

 • Nidapark Kayaşehir görücüye çıkıyor!

  Bugüne kadar imza attığı konut, ofis ve AVM projeleriyle fark yaratan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO A.Ş. ile İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Başakşehir'in yükselen semti Kayaşehir’de, hayata geçireceği yeni projesi Nidapark Kayaşehir’i tanıtıyor.