Diğer Sonuçlar
 • Beton fiyatlarına yapılan zam inşaat sektörüne darbe!

  İzmirli çimento firmalarının 2016 yılı ile birlikte hazır beton fiyatlarına yaptıkları zam inşaat sektörünün tepkilerine neden oldu. Müteahhitler Federasyonu Başkanı Necip Nasır, İzmir'in diğer illere oranla betonu zaten pahalıya kullandığını belirtti.

 • Necip Nasır: Ölümü gösterip, sektörü sıtmaya razı etmeye çalışıyorlar!

  Müteahhitler Federasyonu (MÜFED) Başkanı Necip Nasır, çimento firmalarının yaptığı zammın bir bölümünü geri çektiklerini, ölümü gösterip, sektörü sıtmaya razı etmeye çalıştıklarını söyledi.

 • Alaattin Yüksel'den İzmirli müteahhitlere destek sözü!

  Müteahhitler Federasyonu Başkanı Necip Nasır ve bağlı derneklerin başkanları CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel'i ziyaret ederek inşaat sektörünün yaşadığı sorunları aktardı.

 • İzmir'de beton tartışması!

  İzmir Ticaret Odası meclis toplantısına hazır betona yapılan zam damga vurdu. Müteahhitler Federasyonu Başkanı Necip Nasır, İzmir’deki çimento tartışmasını gündeme taşıyarak çözüm istedi. İşte konuşmalar...

 • Necip Nasır'dan İzmir Büyükşehir'e Uzundere çağrısı!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi için İzmir Müteahhitler Federasyonu Başkanı Necip Nasır'dan çağrı geldi. Nasır, inşaat projesinin İzmirli bir firmaya verilmesini istedi.

 • Kentlerin master planı inşaat sektörü için büyük önem taşıyor!

  Müteahhitler Federasyonu (MÜFED) Başkanı İnşaat Mühendisi Necip Nasır, kentlerin master planlarının yapılmasının sektör için büyük önem taşıdığını vurguladı. Nasır, her kentin, kendine has bir kimliği ve yapısı bulunduğuna dikkat çekti.

 • İzmirliler Körfez Tüp Geçit Projesi'ne hazır!

  Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın, ‘Körfez Tüp Geçit Projesi’ni İzmirlilerin tartışıp fikirlerini söylemesi yolundaki çağrısı yanıt buldu. İzmir Müteahhitler Federasyonu Başkanı Necip Nasır, “Kamuoyu İzmir’e çağ atlatacak bu projeye hazır” dedi

 • Necip Nasır: Dönüşüm ada bazlı planlanmalı!

  MÜFED Başkanı Necip Nasır, kentlerin mastır planlarının yapılmasının sektör için büyük önem taşıdığını vurguladı. Nasır, "Kentsel dönüşüm, fay hatları da göz önüne alınarak, ada bazlı planlamayla yapılmalı" dedi.

 • Necip Nasır: Yık-yap ile kent yenileme olmaz!

  Müteahhitler Federasyonu (MÜFED) Başkanı Necip Nasır, “Kentsel dönüşümün başarıya ulaşması için tüm aktörler uyumlu ve birlikte çalışmalı" çağrısında bulundu.

 • Necip Nasır: İzmir'de ada bazlı kentsel dönüşüm yapılmalı!

  Müteahhitler Federasyonu Başkanı İnşaat Mühendisi Necip Nasır, İzmir'deki sağlıklı bina stoğunun, yalnızca yüzde 15 düzeyinde olduğu söyledi. Nasır, İzmir'de ada bazlı planlamayla kentsel dönüşümün tamamlanması gerektiğini belirtti.