Diğer Sonuçlar
 • Sinan Millik: Afyonkarahisar’da arsa üretimine ihtiyaç var!

  İMO İl Temsilcisi B. Sinan Millik, şahsi görüşü olarak inşaat sektörünün daraldığını Afyonkarahisar’da arsa üretimine ihtiyaç duyulduğunu, Türkiye’de için de acilen müteahhitlik yasası çıkarılması gerektiğini açıkladı.

 • Müteahhitlik Hizmet Yasası dört gözle bekleniyor!

  Sektörü lekeleyen müteahhitlere karşı Müteahhitlik Hizmet Yasası dört gözle bekleniyor. Sorunları masaya yatıran Müteahhitler en büyük sorunun bu olduğu yönünde görüş bildiriyor.

 • Deniz Karataş: Müteahhitlik Yasası olmazsa olmazımız!

  Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili Deniz Karataş, "Müteahhitlik hizmet yasası çıkmadığı sürece bir daireyi beş kişiye satan müteahhit de olacaktır, maketten daire satıp vatandaşı dolandıran da...” dedi.

 • Deniz Karataş: Türkiye'de her isteyen müteahhitlik yapmamalı!

  ANTMUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, 'Türkiye'de her isteyen müteahhitlik yapmamalı ve sektördeki çürük elmaları temizleyebilmek için müteahhitlik hizmet yasası bir önce meclisin gündemine getirilmeli" dedi

 • Deniz Karataş: 2017'de Müteahhitlik Hizmet Yasası çıkarılmalı!

  Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, kentsel dönüşüm ile ilgili yasal çerçevelerin 2017’de belirlenmesini gerektiğini belirterek “ ‘Müteahhitlik Hizmet Yasası’ çıkarılmalı” diye konuştu.

 • Müteahhitlik Hizmet Yasası şart!

  ANTMÜTDER Başkanı Deniz Karataş, inşaat ve gayrimenkul sektörünün kentsel dönüşüm ve yeni projelerle büyüyeceğini söyledi. Karataş, 'Müteahhitlik Hizmet Yasası'nın çıkartılması şart' açıklamasında bulundu.

 • Müteahhitlik mesleği yasası çıkartılmalı!

  İnşaat sektöründe donanımsız kişilerin mesleği icra ediyor oluşu büyük tehlikelere yol açabilir. SİNPAŞ Yapı Genel Müdürü Ahmet Çelik, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

 • Müteahhitlik Hizmet Yasası çıkarılmalı!

  Akdeniz'de Yeni Yüzyıl Gazetesi'nin köşe yazarı Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili Deniz Karataş, bugünkü köşesinde "Her önüne gelen müteahhit olamamalı" başlıklı yazısına yer verdi. İşte o yazı...

 • Müteahhitlik yasası çıkmalı!

  “Leasing ve KOBİ’iler birlikte güçlü yarınlara -İnşaat Sektörüne Leasing Desteği “ buluşması dün gerçekleştirildi. İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu ( İMKON) Genel Başkanı Tahir Tellioğlu buluşmada " Acil olarak müteahhitlik yasasının çıkarılması gerekiyor." dedi..

 • Yeni müteahhitlik yasası sektör için 'bildiğiniz dünyanın sonu'dur!

  Sosyolog Faruk Özcan, 2 Mart 2019 tarihinde yayımlanan Yapı Müteahhitlerinin Sınıflandırılması Ve Kayıtlarının Tutulması Hakkında Yönetmeliğini değerlendi...