Diğer Sonuçlar
 • Osmangazi'de kentsel dönüşüm buluşması!

  Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ilk etapta Soğanlı’da başlatılan ‘kentsel dönüşüm’ uygulamasındaki süreci, bugün gazetecilere anlatacak. Uygulama sahasında, bilgilendirme olacak. Kentsel dönüşümün geleceği de, gündeme gelecek.

 • Kentsel dönüşümün asıl gayesi riskli binaları sağlamlaştırmaktır!

  Soğanlı Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında örnek daireyi gezerek bilgi veren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kentsel dönüşümün asıl gayesinin deprem bölgesinde olan riskli binaları sağlamlaştırmak olduğunu söyledi.

 • Bursa'da kentsel dönüşüm önce zihinlerde yapılıyor!

  Bursa Hakimiyet Gazetesi'nin köşe yazarı Ersel Peker bugünkü yazısında Mustafa Dündar'ın kentsel dönüşüm çalışmalarını konu aldı. İşe o yazı...

 • Bursa'da inşaat sektörü hızlı büyüyor!

  TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şube Başkanı Ahmet Ağlan ve yönetim kurulu üyeleri Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti.

 • Panorama Bursa 1326 Fetih Müzesi bu yıl açılacak!

  Osmangazi Belediye Başkanı Ak Partili Mustafa Dündar, “Şu anda betonarme kısmın yüzde 80’i tamamlanmış durumda. İnşaatımızı 2016 yılının sonuna kadar bitirmeyi planlıyoruz” dedi.

 • Bursa Geçit'te plansız yapılaşma sorunu çözülecek!

  Başkan Mustafa Dündar, "Kaçak ve plansız yapılaşma nedeniyle bu gün bir takım sorunlar yaşayan mahallemizin bu sorunlarını çözmek için gerekli çalışmayı yürütüyoruz" diye konuştu.

 • Başkan Dündar 'Korupark Evleri ile ilgili gereken yapılacak!'

  Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Korupark Evleri 2. Etap imar planının iptaline ilişkin mahkeme kararıyla ilgili "Gerekeni yapacağız. Bu konuda kimsenin endişesi olmasın” açıklamasını yaptı.

 • Başaran Mahallesi Muhtarlık Binası hizmete açıldı!

  Osmangazi Belediyesi tarafından Başaran Mahallesi’nde yaptırılan modern muhtarlık binası ve park, düzenlenen törenle hizmete açıldı, törene Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da katıldı...

 • Bursa Panaroma1326 hızla yükseliyor!

  Dünya'nın ikinci tam panoramik müzesi Panorama Bursa 1326 Fetih Miizesi'nde çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmaları yerinde inceleyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar müzenin Bursa'ya değer katacağı anıt eserlerden biri olacağını ifade etti.

 • Bursa Tophane'deki Tarihi Kale Sokak yenilendi!

  Tophane'deki Saltanat Kapı'nın bitişiğindeki Kale Sokak, Osmangazi Belediyesi tarafından yenilendi. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, bölgede bugüne kadar bin 825 metrekare granit yol düzenlemesi yapıldığını söyledi.