Diğer Sonuçlar
 • Mustafa Ak: Keçiören’de ulaşım çözülürse her şey çözülür!

  Keçiören’in en büyük probleminin ulaşım olduğunu belirten Belediye Başkanı Mustafa Ak, “Ulaşımı çözdüğümüz zaman diğer problemlerin çözümü de arkasından gelecektir” dedi. İşte Başkan Ak'ın açıklamaları...

 • Panorama Bursa 1326 Fetih Müzesi bu yıl açılacak!

  Osmangazi Belediye Başkanı Ak Partili Mustafa Dündar, “Şu anda betonarme kısmın yüzde 80’i tamamlanmış durumda. İnşaatımızı 2016 yılının sonuna kadar bitirmeyi planlıyoruz” dedi.

 • Kuşadası'na TOKİ müjdesi!

  AK Parti milletvekilleri Mustafa Savaş ve Mehmet Erdem'in Kuşadası'nda partililerle bir araya geldiği toplantıda Kuşadası'nın sorunları ve başkanlık sistemi konuşuldu. Erdem, Kuşadalılara TOKİ müjdesi verdi.

 • Aydın'a hastane müjdesi!

  AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, 800 yataklı bölge hastanesinin temelinin bu yıl atılacağını söyledi. Hastanenin Aydın'a hayırlı olmasını dileyen Milletvekili Savaş, AK Parti olarak kente hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

 • Odunpazarı Küçük Sanayi Sitesi'nin imar planı değişikliğine ret!

  Ak Parti Meclis Üyesi Mustafa Birsen, Anadolu Gazetesi köşe yazarı Cihan Yıldırım ile konuştu. Birsen, Odunpazarı'ndaki Küçük Sanayi Sitesi'nin imar planı değişikliğine neden ret oyu verdiğine açıklık getirdi. İşte Yıldırım ile Birsen'in konuşmaları....

 • Mustafa İsen: Kentsel dönüşüm çalışmalarında Erenler iyi bir örnek!

  Sakarya Emlak Komisyoncuları Odası’nı ziyaret eden AK Parti Milletvekili Mustafa İsen, kentsel dönüşüm çalışmalarında Erenler ilçesinin iyi bir örnek olduğunu söyledi.

 • Keçiören'de konutların değeri her gün artıyor!

  Andy-Ar'ın Ankara'da yaptığı 'Yerel Yönetimler Performans' araştırmasında en başarılı ilçe belediye başkanları arasında yer alan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, bölgedeki projeleri anlattı. İşte o haber...

 • Mustafa Elitaş İzmir'deki yatırımları değerlendirdi!

  Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve programlara katılmak üzere dün İzmir'e geldi. İlk olarak Petkim'i ziyaret eden Bakan Elitaş, ardından AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

 • Sapanca İzmit karayolu duble yol olarak düzenleniyor!

  AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen ile Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in girişimleriyle Sapanca’dan İzmit’e uzanan karayolu duble yol olarak düzenleniyor.

 • Aydın Buharkent OSB'ye kavuşuyor!

  OSB'nin bölge için çok önemli olduğunu belirten AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, "Buharkent OSB'nin hayata geçirilmesi, özellikle endüstride kullanılabilecek tarımsal ürünlerin yerinde işlenmesi açısından da çok önemli" diye konuştu.