Diğer Sonuçlar
 • SMBD’de inşaat konuşuldu!

  MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetimi, STK ziyaretleri kapsamında Sakarya Müteahhitler Birliği Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette; kentsel dönüşüm, çok katlı binalar ve birliktelik konuşuldu.

 • Ergün Turan MÜSİAD Ankara üyeleriyle görüştü!

  MÜSİAD Ankara Şubesi’nin düzenlediği kurumsal bilgilendirme toplantısında MÜSİAD üyesi iş adamlarıyla görüşen TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, 2016 yılı hedeflerinin 60 bin konut olduğunu söyledi.

 • Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi, 3. Köprü'nün inşaatını inceledi!

  Genç MÜSİAD İnegöl Şubesi İnşaat Sektör Kurulu üyelerinden oluşan bir grup, Türkiye´nin en önemli projelerinden biri olan 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesini ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

 • Çarpık yapılaşma ruh sağlığını etkiliyor!

  MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Selim Sar, özellikle çarpık yapılaşma sonucunda daha az yeşil alana boğulmuş kentlerin, aile ve komşuluk ilişkilerini zedeleyerek birey üzerinde psikolojik tahribata neden olduğunu söyledi.

 • Erzurum'da 5 farklı yere GES kurulacak!

  M.COŞKUN-MÜSİAD Başkanı Taner Bayır, Erzurum sanayi arazilerini çantacılardan kurtarmak ve Erzurum’a yatırım yapmak için 5 farklı yere Güneş Enerjisi Santrali(GES) kurmaya hazırlandıklarını duyurdu.

 • Kerem Baynal: İnşaat sektörü baharda canlanacak!

  Van'da devam eden olaylar birçok sektörü olumsuz etkilediğini belirten MUSİAD Van Şube Başkanı Kerem Baynal, bahar ayında olayların devam etmediği takdirde, ilkbaharda iyi şeylerin olacağını söyledi.

 • MÜSİAD Manisa şubesi kentsel dönüşümü ele aldı!

  MÜSİAD Genel İdare Kurulu Toplantısını değerlendiren MÜSİAD Manisa Şube Başkanı Ahmet Öztürk GİK Toplantısında gündemin kentsel dönüşüm ve şehirleşme olduğunu ve yaşanan sıkıntıların masaya yatırıldığını söyledi.

 • KONTİMDER'in yeni yönetim kurulu belirlendi!

  KONYA Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneğrnin (KONTİMDER) ilk Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel kurulda divan başkanlığını MÜSİAD 5. Dönem Şube Başkanı Aslan Korkmaz, divan yazmanlığını Alper İnan ve Emre Olgun üstlendi.

 • Murat Beyaz İnşaat yeni projeler üzerinde çalışıyor!

  Gebze MÜSİAD Şubesi'nin üye ziyaretleri devam ediyor. MÜSİAD Gebze Şubesi, Murat Beyaz İnşaat'ın Sahibi Murat Beyaz'ı işyerinde ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette projeler konuşuldu.

 • Lütfi Şimşek: İnşaat ekonominin lokomotifi!

  MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, KONTİMDER (Konya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği) Başkanı Osman Başaran ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.