Diğer Sonuçlar
 • Muratpaşa Belediyesi işgalli arsalarını satıyor!

  Muratpaşa Belediyesi yılın ilk meclis toplantısını pazartesi günü yapacak. Mecliste Ermenek Mahallesi Yamansaz'ta mülkiyeti belediye ait gecekondu işgalli parsellerin satışı da görüşülecek.

 • Muratpaşa Belediyesi 2015'te 42 park yaptı!

  Muratpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2015 yılında 42 parkın yapımını tamamlayarak hizmete açarken, toplam 166 bin 800 metrekare yeşil alan kazandırdı. Muratpaşa’da park sayısı 610’a yükseldi.

 • Antalya Muratpaşa'da 2015 yılında 42 park inşa edildi!

  Muratpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2015 yılında 42 parkın yapımını tamamlayarak hizmete açarken, toplam 166 bin 800 metrekare yeşil alan kazandırdı.

 • Muratpaşa Mimari Fikir Proje sonuçları açıklandı!

  Muratpaşa Belediyesi’nin Yeşilbahçe Mahallesi, Çınarlı Caddesi’ndeki 3 bin 350 metrekarelik alanda inşa edilecek olan Opera ve Çok Amaçlı Gösteri Merkezi için düzenlenen mimari fikir proje sonuçları açıklandı

 • Antalya Muratpaşa'da Komşuevi Projesi uygulanacak!

  Muratpaşa Belediyesi, Komşuluk ilişkilerinin geliştirilmesi, kentlilik bilincinin oluşturulması, kent tarihi ve değerlerinin anlatılması amacıyla Komşuevi Projesi başlatıyor.

 • Muratpaşa Spor Salonu'nun inşaatı başladı!

  Geçtiğimiz yıl 3 ilkokula spor salonu yaparak öğrencilerin ve vatandaşların hizmetine açan Muratpaşa Belediyesi, 2016 yılı programında yer alan Namık Kemal İlkokulu ve Ortaokulu’na Spor Salonu yapılması için inşaat çalışmalarına başladı.

 • Antalya Muratpaşa Namık Kemal İlkokulu’nda spor salonu inşaatı başladı!

  Muratpaşa Belediyesi, 2016 yılı programında yer alan Namık Kemal İlkokulu ve Ortaokulu’na Spor Salonu yapılması için inşaat çalışmalarına başladı.

 • Antalya Konuksever'deki AVM projesinde son durum!

  Uzun süre Antalya gündeminde kalan Konuksever AVM tartısması yeniden başladı. Muratpaşa Belediyesi ekiplerinin imar planında bulunan yolları açmak için başlattığı çalışma Antalya 1 Gayrimenkül firmasının itirazı üzerine polis müdahalesi ile durduruldu.

 • Antalya'nın en büyük AVM'sinin yol çalışmaları başladı!

  Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Büyükşehir Belediye Meclisi kararları ile Antalya'nın en büyük AVM'sinin planlamasının askıya alındığı alanda imar planında yer alan yolların açımına başladı.

 • Antalya Muratpaşa'da 70 metruk yapı yıkıldı!

  Bir yıldır kurulan Muratpaşa Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü Metruk Yapılar Birimi, tespit ettiği 160’ı aşkın metruk yapının olduğunu, belediye olarak şu ana kadar 70’e yakın metruk yapının yıkıldığını belirtti.