Diğer Sonuçlar
 • Ankaralı müteahhitlerin Mamak'a ilgisi arttı!

  Mamak İnşaat Müteahhitleri Derneği yeni Başkanı Hamza Can ve yönetimi, ilk resmi ziyaretini Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’e yaptı.

 • Kartaltepe Kentpark projesi Başkent'e nefes aldırıyor!

  İlk etabı tamamlanan Kartaltepe Kentpark hakkında bilgi veren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Mamak'a nefes aldıracak olan bu proje aynı zamanda ilkleri de barındırıyor" dedi.

 • Mamak kentsel dönüşümde rekora koşuyor!

  Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Mamak Belediyesi kentsel dönüşümde attığı büyük adımlarla rekora koşuyor. Başkent Ankara'da kentsel dönüşümde öncü ilçe olan Mamak'ta, yedi ayrı kentsel dönüşüm projesi uygulanıyor" dedi.

 • Ankara Mamak'taki dönüşüm projeleri 2019'da tamamlanacak!

  Andy-Ar'ın Ankara'da yaptığı 'Yerel Yönetimler Performans' araştırmasında en başarılı ilçe başkanları arasında yer alan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül ile konuşuldu. Akgül, Mamak'ı yeniden inşa ettiklerini vurguladı.

 • Mesut Akgül, müteahhitlerle buluştu!

  Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Mamak İnşaat Müteahhitleri Derneği’nce düzenlenen kahvaltıda müteahhitlerle bir araya geldi. Toplantıya Akgül’ün yanı sıra Başkan Yardımcısı Erdoğan Karadağ da katıldı...

 • Mesut Akgül Mamak yatırımlarını anlattı!

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü makamında ziyaret etti. Başkan Akgül, Mamak Belediyesi tarafından hayata geçen ve başlatılacak olan projeler ile ilgili Bakan Kılıç’a detaylı bilgi verdi...

 • Mamak kentsel dönüşüm projelerinde son durum!

  Mamak’ta büyük bir dönüşüme imza atan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, yapımı devam eden Altıağaç-Karağaç-Hüseyingazi Kentsel Dönüşüm Projesi ve Gülseren-Anayurt Kentsel Dönüşüm Projesini yerinde inceledi.

 • Mesut Akgül: Dönüşümde örnek ilçeyiz!

  Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ün başkanlığında toplanan Belediye Meclisi 2015 yılı faaliyet raporunu oy çokluğuyla kabul etti. Başkan Akgül toplantıda yaptığı açıklamada dönüşümde örnek ilçe olduklarını söyledi...

 • Mesut Akgül: Mamak'taki kentsel dönüşüm 2023'ten önce biter!

  7 yılda yıktığı 30 bin gecekondunun ardından dönüşümde ikinci devreyi başlatan Mamak Belediyesi, 2019’a kadar ilçedeki gecekondu oranını yüzde 10’a düşürmeyi planlıyor.

 • Kosovalı heyet Mamak'ın dönüşüm projelerini inceledi!

  Ankara Mamak Belediyesi'nin 12 yıllık kardeş şehri Kosova'nın Wushtrri Belediyesinden bir heyet Mamak'ta incelemelerde bulundu. Wushtrri Belediye Başkanı Bajram Mulaku, meclis üyeleri ve milletvekillerinin de bulunduğu heyet, Mesut Akgül'ü ziyaret etti.