Diğer Sonuçlar
 • Mersin'in çehresi değişiyor!

  Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin, 2015 yılında kaynakların verimli kullanılması adına yaptığı çalışmalar ve hayata geçirdiği projelerle hizmet dolu bir yıl geçirdiği ve bu çalışmalarla kentin çehresinin değiştiği bildirildi.

 • Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin yol çalışmaları sürüyor!

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, İsmet İnönü Bulvarı üzerinde yaptığı yeni uygulamalarla yaya geçidi bulunan yerlerde sürücülerin uyması gereken kuralları zemine işledi.

 • Mersin Büyükşehir 2016'nın ilk toplantısını gerçekleştirdi!

  Mersin Büyükşehir Belediyesi 2016 yılı Ocak ayı Meclis Toplantısı’nın ilk birleşimi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz başkanlığında Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti.

 • Mersin Ulaşım Ana Planı hazırlanıyor!

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin ve yakın çevresinin ulaşım problemlerinin çözümünde önemli bir adım olan Mersin Ulaşım Ana Planı’nın hazırlıklarını büyük ölçüde tamamlarken, kentin 2030 yılına kadar olan ulaşım ihtiyaçlarını belirledi.

 • Mersin Büyükşehir Meclis Toplantısı İkinci Birleşimi yapıldı!

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen Meclis toplantısında komisyon raporlarına ait 27, idari tekliflerine ait 4 ve gündem dışı 6 madde görüşüldü.

 • Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde imar yeniden görüşüldü!

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz başkanlığında gerçekleşen toplantıda, geçmişte reddedilen imar düzenlemelerinin yeniden görüşülerek bu defa kabul edilmesine ilişkin kararlara imza atıldı.

 • Mersin Kent Konseyi yeni hizmet binasına kavuştu!

  Mersin Kent Konseyi’nin Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki yeni çalışma binasının açılış töreni gerçekleştirildi, Yeni hizmet binasının açılışına, Mersin Vali Yardımcısı Cezmi Türk Göçer de katıldı...

 • Mersin Otogarı'nda fesih işlemi başladı!

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Otogarı işletme ihalesini alarak üç yıllık kira sözleşmesi düzenlediği Mersin Şimşek Grup'un sözleşmedeki hükümleri yerine getirmemesi nedeniyle kira sözleşmesinin fesih işlemlerini başlattı

 • Mersin Büyükşehir'den koordinasyon toplantısı!

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, vatandaşa daha hızlı, etkin ve verimli hizmet sunmak amacıyla ilçe belediyelerinde ‘Koordinasyon Toplantıları’ düzenliyor, koordinasyon Toplantıları, bu kez Toroslar Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

 • Mersin Emitt Fuarı'nda yerini alıyor!

  Mersin’i tarihi ve kültürel değerleri ile tüm dünyaya tanıtmayı kendisine ilke edinen Mersin Büyükşehir Belediyesi, uluslararası boyutta gerçekleştirilecek olan EMITT Fuarı’nda yerini alacak.