Diğer Sonuçlar
 • Alanya'ya hizmet binası ve kültür merkezi kazandırılacak!

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya'ya, Alanya Belediyesi ile işbirliğinde bir hizmet binası ve kültür merkezi kazandırmak istediklerini söyledi.

 • Antalya Boğaçayı projesi halka sorulacak!

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Boğaçayı projesini halka soracaklarını ve son kararı Antalyalıların vereceğini, 10 bin kişiye iş imkanı sağlayacak yaklaşık 1 milyar liraya mal olacak projenin bölgenin değerine değer katacağını söyledi.

 • Antalya'da raylı sistem hattı 60 kilometreye ulaşacak!

  Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2'nci aşama raylı sistem hattında çalışacak araçlar için 39 milyon Euro borçlanma yetkisinin görüşüldüğü mecliste, 2'nci aşama inşaatı devam ederken 3'üncü etap çalışmalarına başladıklarını belirtti.

 • Menderes Türel, Lara Kent Parkı'nı inceliyor!

  Büyükşehir BElediye Başkanı Türel, sivil toplum desteği olduğu takdirde Lara Kent Parkı'nın tahsisi Büyükşehir Belediyesi'nin gündeminde olacağını ve hukuki incelemeye de başladıklarını açıkladı.

 • Antalya Döşemealtı'na güneş tarlası kurulacak!

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, çiftçinin enerji maliyetini sıfırlamak üzere Döşemealtı'da güneş tarlası kuruyor. Santralin ihalesi yarın yapılacak. Menderes Türel, yerel seçimlerden önce verdiği bir sözünü daha yerine getiriyor.

 • Antalya Aksu Çayı Tehneli Köprüsü inşaat çalışmaları sürüyor!

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Devlet Su İşleri(DSİ) Antalya 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür ile Aksu Çayı Tehneli Köprüsü inşaat alanında incelemelerde bulundular.

 • Antalya Doğu Garajı Kültür Merkezi 25 milyon TL'ye mal olacak!

  Dört bir yanda devam eden inşaatlarla, dünyanın en büyük şantiyesi haline gelen Antalya'da, yatırımlar hızla yükseliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, aynı anda 8 ayrı noktada devam eden proje çalışmalarını inceleyerek bilgi aldı.

 • Antalya Kent Müzesi Projesi'nin halka tanıtımı gerçekleşti!

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, kent merkezinde 140 bin metrekare alanda kurulacak Antalya Kent Müzesi proje tanıtım toplantısında proje kapsamında yıkılacak Atatürk Stadyumu'nun park olarak düzenleneceğini belirtti.

 • Antalya Kızıltoprak’a yeni muhtarevi!

  Kızıltoprak Mahallesi Muhtarevi’nin açılışında konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “ Muhtarlarımızla sürekli iletişim içerisinde bir gönül bağıyla mesaimizi yürütüyoruz” dedi.

 • Finike'ye yapılacak cami için protokol imzalandı!

  Antalya Müftülüğü ve Antalya Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile Finike ilçesine yapılacak cami için protokol imzalandı. AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Menderes Türel'in belediyecilik anlamında farklı bir portre çizdiğini kaydetti.