Diğer Sonuçlar
 • Melikgazi Küçükali'de kat karşılığı ihaleye girmek istiyoruz!

  Hız kazanan kentsel dönüşümler Kayseri de devam ediyor. Melikgazi Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürü Gökhan Kömürcü, Küçükali Mahallesindeki kentsel dönüşüm hakkında açıklama yaptı.

 • Kayseri'de 200 yıllık bezirhane restore edildi!

  Kayseri'de, Melikgazi Belediyesi, 1800'lü yıllarda yapıldığı belirlenen ve bölgede yetişen bitkilerin yağını çıkarmak için kullanılan tarihi bezirhanenin restorasyonunu yaptırarak turizmin hizmetine sundu.

 • Kayseri Melikgazi Semt Polikliniği'nin temeli atıldı!

  Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Kayseri Melikgazi Belediyesi tarafından yaptırılacak olan semt polikliniğinin temel atma törenine ve Kocasinan Belediyesi tarafından yaptırılan Mevlana Mahallesi Semt Konağı'nın açılış törenine katıldı.

 • Kayseri Bozatlıpaşa Cami ibadete açıldı!

  Melikgazi Belediyesi tarafından restore edilen Bozatlıpaşa Caminin açılışı yapıldı. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yapılan açılışta caminin hayırlı olmasını dileyerek, aslına uygun bir şekilde restorasyon yaptıklarını söyledi.

 • Melikgazi Belediyesi kat karşılığı inşaat yaptıracak!

  Melikgazi Belediye Başkanlığı, Küçükali Mahallesi'nde 56 daire, 1 görevli dairesi, 2 adet dükkan inşaatı yaptıracak. Kat karşılığı yaptırılacak inşaatın bedeli 6 milyon 694 bin 284 TL olarak belirlendi.

 • Melikgazi Belediyesi otoparkları yer altına indirecek!

  Melikgazi Belediye Başkan Memduh Büyükkılıç, yeni konut ve ticaret imar adalarında bina ve iş yerlerine hizmet edecek olan otoparkların yer altına yapılmasını teşvik edeceklerini söyledi.

 • Melikgazi Belediyesi mülkiyetindeki gayrimenkulleri satıyor!

  Belediye Başkanı Büyükkılıç, mülkiyeti belediyeye ait olan ve atıl halde bulunan toplam 54 konut, ticaret ve bağ ile sayfiye alanı arsasının ihale ile satışa sunulacağını bildirdi.

 • Melikgazi Belediyesi 115 daire ve 5 dükkan yaptıracak!

  Melikgazi Belediye Başkanlığı , Küçükali Mahallesi'nde 112 daire, 3 görevli dairesi ve 5 dükkan inşaatı yaptıracak. İhalesi 17 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek inşaatın bedeli 13 milyon 760 bin 977 TL olarak belirlendi.

 • Melikgazi Belediyesi TOKİ bölgesinde spor salonu yaptı!

  MELİKGAZİ Belediyesi, Mimarsinan Demokrasi Mahallesi TOKİ bölgesinde çok amaçlı spor salonu yaptı. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, spor salonunun, bundan böyle hem eğitime hem de spora katkı ve destek vereceğini söyledi.

 • Melikgazi Belediyesi 15 milyonluk arsa sattı!

  Melikgazi Belediyesi'ne ait Mimarsinan Bahçelievler ve Kayapul, Becen, Eğribucak, Yazı Bağları, Karacaoğlu, Selçuklu, Yeşilyurt, Gökkent, Osmanlı, Sakarya, Karacaoğlu, Gesi, Gesi Kayabağ, Turan, Anbar mahallelerindeki 54 arsa ihale ile satışa sunuldu.