Diğer Sonuçlar
 • Ankara'yı 2023'e taşıyacak projeler Başbakan tarafından tanıtılacak!

  Ankara'yı 2023'e emin adımlarla taşıyacak çok sayıda proje Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in katılacağı görkemli lansman ile tanıtılacak.

 • Ankara'daki dev projeler bugün tanılacak!

  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, başkentte hayata geçirecekleri dev projeleri, bugün Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılacağı toplantıyla tanıtacak.

 • Ankara'nın 2016 yılı ve sonrası yapılacak projeleri tanıtıldı!

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 2016 Yılı ve Sonrası Yapılacak Projeleri”nin tanıtımı toplantısında, yeni projelerini tanıttı, halen sürdürülmekte olan projeler hakkında da bilgiler verdi.

 • Ankara Boğazı 3 yıl içinde tamamlanacak!

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın 2016 ve sonrası proje tanıtımında konuştu. Başkan Gökçek, Ankara'ya yapılacak projeleri açıkladı. Bunların arasında en ilginci ise Ankara'ya Boğaz'ın getirilmesi var...

 • Mimarlar Melih Gökçek’e suç duyurusunda mı bulundu?

  Mimarlar Melih Gökçek’e nefret suçu işlemekten suç duyurusunda bulundu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Hıdırlıktepe kentsel dönüşüme ilişkin açıklaması Mimarların tepkisine neden oldu.

 • Ankara Yeşil Vadi projesi yaza tamamlanacak!

  Melih Gökçek, Ankara-Kırıkkale karayolu üzerinde Kızılırmak Vadisi içinde kurulacak “Yeşil Vadi Projesi”nin yıl ortasında tamamlanacağını ve bu yazdan itibaren iki ilde yaşayan vatandaşlara hizmet vermeye başlayacağını bildirdi.

 • Melih Gökçek'ten Ulus projesinin durdurulmasına tepki!

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ulus Projesi’nin yürütmesinin durdurulması kararına tepki göstererek, “Akay Kavşağı… Ankara Bulvarı… 1071 Malazgirt Bulvarı’nı açamazsınız dediler… Açtık… Ulus da böyle olacak” dedi.

 • Melih Gökçek: Güneykent projesini hayata geçireceğiz!

  Kanal 7 Televizyonu'nda Mehmet Acet'in sunduğu “Başkent Kulisi” programına katılarak çeşitli değerlendirmelerde bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Güneykent Projesi ile ilgili bilgiler verdi...

 • Ankara'daki 19 Mayıs Stadı bu yıl yıkılacak!

  ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek,stat eksikliği olduğunu belirterek "Bu konuda Gençlik ve Spor Bakanı ile görüşmelerimiz var, inşallah 19 Mayıs Stadını yıkacağız, yerine 40-42 bin kişilik bir stat yapılacak" diye konuştu.

 • Yeşil Vadi Projesi, Başbakan Davutoğlu'na sunuldu!

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Yeşil Vadi Projesi"nin yıl ortasında tamamlanacağını ve bu yazdan itibaren iki ilde yaşayan vatandaşlara hizmet vermeye başlayacağını bildirdi.