Diğer Sonuçlar
 • Esenler Dede-Torun Yaşam Merkezi açıldı!

  Türkiye'nin ilk Dede-Torun Yaşam Merkezi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'nun katıldığı törenle hizmete açıldı.

 • Esenler'de konut fiyatları 500 bin TL'ye yükseldi!

  Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, dünyanın en büylük kentsel dönüşüm projesini başlattıklarını anlattı. Göksu, eskiden 70-80 bin lira olan ev fiyatlarının şimdi 500 bin liraya yükseldiğini kaydetti.

 • Esenler'de 90 bin konut yenilenecek!

  Esenler Belediyesi’nin 2015 yılını kapsayan Yıllık Faaliyet Raporu, Belediye Meclisi tarafından kabul edildi. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, "Hep ileriye bakıyoruz. Hayallerimize sınır koymuyoruz" dedi.

 • Mehmet Tevfik Göksu'dan dairelerinizi satmayın uyarısı!

  "Oruçreis TOKİ Konutları Sakinleriyle Kahvaltılı İstişare Toplantısı"nda buluşan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, site sakinlerine "Esenler'in lokasyonu çok önemli. Herkes buradan daire alma derdinde. Dairelerinizi satmayın" diye seslendi.

 • Esenler Havaalanı Mahallesi Konutları'nda çalışmalar incelendi!

  Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Konutları'ndaki çalışmaları yerinde inceledi.

 • Mehmet Tevfik Göksu Esenler'deki dönüşüm projelerini anlattı!

  "Uluslararası Sosyal İçerme Zirvesi"nde konuşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, "Kentsel Dönüşüm ve Sosyal Entegrasyon" konusunda, Esenler'de yürütülen dönüşüm projeleri bağlamında bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

 • Esenler Fevzi Çakmak Camii'nin temeli atıldı!

  Esenler Fevzi Çakmak Mahallesi'nde 3 bin kişi kapasiteli Fevzi Paşa Camii'nin temeli atıldı. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da, "Burada 670 metrekare oturumlu bir cami inşa ediliyor. Öncekinin iki katı büyüklüğünde olacak'' dedi.

 • Esenler'deki 25 bin riskli konut yeniden inşa edildi!

  Esenler Kent Konseyi’nde konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, ilçedeki riskli 100 bin konuttan 25 bininin yeniden yapıldığını söyledi.

 • Mehmet Tevfik Göksu: Kentsel dönüşüm milli bir proje!

  İTO İnşaat ve Gayrimenkul İhtisas Komitesi Toplantısı'nda kentsel dönüşüm hakkında konuşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, "Kentsel dönüşüm milli bir projedir. Bu milli projenin hayata geçmesi için toplumsal seferberlik ilan edilmelidir" dedi.

 • Esenlerlilere 'evlerinizi satmayın' uyarısı!

  19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla bir araya gelen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, vatandaşlara konutlarını satmamaları konusunda uyarıda bulundu.