Diğer Sonuçlar
 • İskenderun'da TOKİ için son imzalar atılacak!

  İskenderun Belediyesi tarafından yürütülen Toki evleri projesinde son aşamaya gelindi. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi(TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan önümüzdeki günlerde Hatay'a gelerek İskenderun Belediyesi ile anlaşmalara imza atacak.

 • Gaziantep'te gazeteciler için toplu konut yapılacak!

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı (TOKİ) Mehmet Ergün Turan, Gaziantep'te basın mensupları için yapılacak 350 konutluk projenin kentin özelliklerini taşıyan bir yaşam alanı olacağını bildirdi.

 • Mehmet Ergün Turan'dan TOKİ İkinci Bahar projesinin detayları!

  TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, emeklilere 250 lira taksitle konut projesinin detaylarını anlattı. Kadraj programına katılan Turan, "Emekliyi, kira öder gibi ev sahibi yapmayı amaçlıyoruz" dedi.

 • Yurt dışına açılmayı hedefleyen TOKİ 93 ülkeyle görüştü!

  Toplu Konut İdaresi Başkanı Mehmet Ergün Turan: "TOKİ yurt dışından ilgiyle izleniyor. Bölge ülkeleri başta olmak üzere 93 ülkeyle görüşmemiz oldu" dedi.

 • TOKİ mahalle kültürünü içeren şehirler kuracak!

  TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, gayrimenkul sektöründeki iş adamlarına yeni stratejilerini İTO'da açıkladı. Turan, kentleşmedeki politikalarını, "Yatay mimariye uygun, yöresel öğeler ve mahalle kültürünü de içeren şehirler kurmak" şeklinde özetledi.

 • TOKİ KOBİ'ler için modern sanayi siteleri inşa edecek!

  TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, KOBİ’lerin tek çatı altında toplanacağını açıkladı. Kayseri’de mobilya esnafı bir araya gelirken, Bursa’da 2 bin 988 işletme toplam 1 milyar TL’lik yatırımla aynı çatı altında buluşuyor.

 • TOKİ rekor kıracak!

  TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan,“Bizim bu yıl hedefimiz 60 bin konut üretmek. Geçmişteki arkadaşlarımız gerçekten çok büyük işler yapmışlar, büyük emek ortaya koymuşlar ama biz bu yıl Toplu Konut İdaresi’nin zirve yılını yaşıyoruz” dedi.

 • Mehmet Ergün Turan: Sur'da 2009'dan beri kentsel dönüşüm var!

  TOKİ Başkanı Ergün Turan, terör örgünü PKK'nın hedef aldığı Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 2009'dan beri kentsel dönüşüm olduğunu belirtti. Ergün Turan, Sur'un 3 mahallesinde kentsel dönüşüm yapıldığını belirtti.

 • TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan Kırşehir'de incelemelerde bulundu!

  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Mehmet Ergün Turan 24 Mart 2016 tarihinde kentsel dönüşüm projeleri devam eden Kırşehir'i ziyaret etti. TOKİ Başkanı, Bala Belediye Başkanı Arif Kaplan’la da görüştü.

 • Boğazlıyan Kentsel Dönüşüm Projesi'nde çalışmalar hızlanmalı!

  TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan Boğazlıyan Kentsel Dönüşüm Projesi Çalışmalarını İnceledi. Turan, firma yetkililerine daha hızlı tempoyla çalışmalarını ve personel sayısını artırmalarını istedi.