Diğer Sonuçlar
 • Mega projeler 2016 yılında hız kazanacak!

  Türk siyaset ve ekonomisinin 2016’da öncelikleri arasında AB ile yürütülen müzakereler ve enerji arz çeşitliliğini sağlamak olacak. Bu iki konu, Türkiye’nin etki alanını güçlendirmesini sağlayacak.

 • Türkiye, mega projelerle gelişiyor!

  Türkiye’nin her karışının ulaşılabilir kılınması için, dünyanın ilgiyle takip ettiği, ileri teknoloji ve kaynak gerektiren mega projeler hayata geçiriliyor. Mega projelerle Türkiye’nin çehresi değişiyor.

 • Karaman'da mega projeler yolda!

  Ak Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü, Karaman'da yapımı devam eden projelerde sorun olmadığını ve 2016 yılı içerisinde büyük mega projelerin yolda olduğunu söyledi.

 • Mega projeler Ispartakule'yi değerlendirdi!

  Ispartakule, İstanbul'un mega projelerinin değerlendirdiği bölgelerin başında geliyor. Bölgede markalı konutlar peşi sıra yükseliyor. Ulaşım projeleriylede yükselişe geçen Ispartakule'nin daha da değerlendireceği öngörülüyor.

 • Ordu'daki mega projeler Cannes'da tanıtılacak!

  Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılmasıyla Arap akınına uğrayan Ordu’da arazi fiyatları 1’e 10 arttı. Kent şimdi de Cannes'da mega projelerini Avrupalı yatırımcılara tanıtacak.

 • İşte gayrimenkul yatırımında gözde bölgeler!

  İstanbul'daki mega projeler birçok ilçenin gelişmesine katkı sağladı. Başakşehir, Çatalca ve Pendik yatırımcılar için cazip hale geldi. Bölgelerde arsa fiyatları ikiye katlandı.

 • İstanbul'daki mega projeler 2019'a yetişecek!

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi; yapımı devam eden mega projeleri ve Marmaray'a bağlantılı olarak metro çalışmaları, karayolu, raylı sistemler, teleferik, yeni meydanlar ve kültür merkezlerini 2019'a yetiştirmek için çalışmalarını hızlandırdı.

 • Mega projeler İstanbul'un stratejik önemi kadar ticaretini de artıracak!

  Eminönü. 132 yıl önce Osmanlı tüccarların borç alarak burada kurduğu İstanbul Ticaret Odası, bugün büyüyen Türkiye ekonomisinin önemli aktörlerinden biri. Eminönü’ndeki ticaretin havasını Başkan İbrahim Çağlar ile birlikte soluduk.

 • Ömer Yüngül: Gayrimenkulde mega projeler yapacağız!

  Zorlu Holding CEO’su Ömer Yüngül, "Yeni projeler bu yıl devreye girmez. Daha uzun vadeli düşünüyoruz. Biz alım satım yapmak değil, mega projeler geliştireceğiz. Bu tür projeleri geliştirmek nereden baksanız 3-4 yıl sürüyor. " dedi.

 • MIPIM'in gündemi İstanbul ve mega projeler oldu!

  Fransa'daki emlak fuarı MİPİM'de İstanbul ve mega projeler gündem oldu. 3'üncü havalimanından 3'üncü köprüye, Kanal İstanbul'dan Büyük İstanbul Tüneli'ne dev projeler gıpta ile izleniyor...