Diğer Sonuçlar
 • Üsküdar Meydan Düzenleme Projesi'nde son durum ne?

  Üsküdar Meydanı'nda Marmaray İstasyonu inşası sırasında yapılan kazılarda çok sayıda eser ve mimari yapı bulunmuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesince yürütülen Üsküdar Meydan Düzenleme Projesi'nde müze devre dışı bırakıldı.

 • İstanbul'a yapılan ulaşım yatırımları 90 milyar lirayı aşacak!

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Marmaray'ın devamı banliyö hatlarının rehabilitasyonu projesi tamamlandığında İstanbul, Gebze'den Halkalı'ya kadar toplam 76 kilometrelik metro ayarında bir sisteme kavuşacak" dedi.

 • İstanbul'daki mega projeler 2019'a yetişecek!

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi; yapımı devam eden mega projeleri ve Marmaray'a bağlantılı olarak metro çalışmaları, karayolu, raylı sistemler, teleferik, yeni meydanlar ve kültür merkezlerini 2019'a yetiştirmek için çalışmalarını hızlandırdı.

 • Maltepe Ritim İstanbul satılık fiyatları!

  Maltepe Ritim İstanbul satılık fiyatları dairelerin kat ve cephelerine bağlı olarak değişiyor. İstanbul Maltepe Cevizli Mahallesi'nde inşa edilen proje Marmaray Tüp Geçit Projesi’ne 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

 • Sivas-Ankara YHT projesinin Akdağmadeni Tüneli açıldı!

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım, "Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren Projesi, Marmaray’dan daha pahalı bir proje. Yozgat’ın önemini buradan anlayabilirsiniz. 7,5 milyarlık bir projeden söz ediyoruz. " dedi.

 • Naci Ağbal: AK Parti demek mega proje demek!

  Bakan Ağbal, ‘’Marmara Projesi boğaz açısından önemli bir proje. Yavuz Sultan Selim projesini, Marmaray projesini bitirmişiz. Avrasya Tüneli dünyada bir ilk. AK Parti demek mega proje demek, mega proje demek AK Parti demek. " dedi.

 • İstanbul Anadolu Yakası'nda bu yıl teslim edilecek 19 proje!

  İstanbul’un Anadolu Yakası'nın, Marmaray, 3. Köprü, metro hatları, İstanbul Finans Merkezi gibi yatırımların sonucunda yıldızı parladı. İşte Anadolu Yakası'ndan konut ve ofis bakmak isteyenler için bu yıl teslim edilecek projeler şöyle:

 • Avrasya Tüneli konut fiyatlarını etkiledi!

  İstanbul'a yapılan ulaşım projelerinin konut fiyatlarına etkisi tartışılmaz. Artık konut yatırımı yapılırken konutun 3. Havalimanı, 3. Köprü, Marmaray gibi kamu projelerinin güzergahında olup olmadığına bakılıyor. Bu projelerden biri de, Avrasya Tüneli...

 • Marmaray Yenikapı'da 5 parsel kiralanacak!

  TCDD İşletmesi 1. Bölge Müdürlüğü, Marmaray Yenikapı'da bulunan 5 parseli açık ihale usulüyle kiraya veriyor. İhalesi 11 Nisan 2016 tarihinde saat 14:00'de gerçekleşecek.

 • Taisei Corporation ve Mitsubishi Electric Marmaray Projesi’nde birleşti!

  Taisei Corporation, Asya ile Avrupa’yı denizaltından birbirine bağlayan ve dünyanın en derin batırma tüp tüneline sahip Marmaray Projesi’nde dünya otomasyon devi Mitsubishi Electric ile gücünü birleştirdi.