Diğer Sonuçlar
 • İşte projelerin ticari ünitelerindeki son fırsatlar!

  İSTANBUL, Ankara ve İzmir başta olmak üzere büyük şehirlerde markalı konut projeleri üreten gayrimenkul şirketleri satışa ticari ünitelerle hem yatırımcılarına kazandırıyor hem de projenin bulunduğu lokasyonun değer artışına vasile oluyor.

 • İstanbul'da markalı konut projeleri geçen yıl yüzde 23 arttı!

  EVA Gayrimenkul Değerleme’nin gerçekleştirdiği "2015 İstanbul Markalı Konut Araştırması", geçen yıla kıyasla İstanbul'da markalı konut projelerinin %23 artış kaydettiğini ortaya koyuyor. Markalı konut sayısındaki artış ise %16 olarak belirleniyor.

 • Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'deki projesine 10 bin 620 kişiden katkı!

  Kurtköy’deki 5. konut projesi öncesinde, müşterileri arasında eğilim yoklaması gerçekleştiren Erguvan İnşaat, markalı konut projeleri alanında bir rekora gidiyor. Şirketin yeni projesine 10 bin 620 kişi katkıda bulundu.

 • Bakırköy City'de peşin ödemelerde yüzde 12 indirim!

  Beyaz İnşaat – Göktaşlar Ortak Girişimi ile Bakırköy’ün markalı lüks konut projeleri arasında yerini alan Bakırköy City’e konut alıcılarının yoğun ilgisi devam ediyor. Projede peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor.

 • Konutta bahar havası!

  Türkiye'de şehirleşme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Büyük şehirlerde markalı konut projeleri birbiri ardına yükseliyor. Baharla birlikte 84 konut projesi başlıyor. Bu projelerde İstanbul yanında Ankara, Bursa ve Konya gibi şehirler de ön plana çıkıyor.

 • İşte ön talep sürecindeki 10 konut projesi!

  Markalı konut projeleri üreten gayrimenkul şirketleri satışa ticari ünitelerle yatırımcılarına kazandırıyor. Konut ve ticari alanlara yönelik lansmanlar da ard arda kamuoyu ile paylaşılıyor. İşte gündemdeki ön talep toplayan 10 konut projesi..

 • Markalı konut projeleri iklimlendirme sektörünü geliştiriyor!

  Doğalgazın ekonomik ve konforlu olması doğalgaz kullanımını lüks kullanım ürünü olmaktan çıkartarak zorunlu ihtiyaç haline getirmiş. Üçay Grup Genel Koordinatörü Turan Şakacı, markalı konut projeleri arttıkça, iklimlendirme sektörünün geliştiğini söyledi.

 • İstanbul'da markalı konut projelerinin rekabet ettiği 3 bölge!

  Türkiye'de konut sektörünün mimari, yapı kalitesi ve iyi yaşam imkanları açısından gelişmesine markalı konut projeleri öncülük ediyor.Lokasyon, konut alımında en önemli kriter. İşte Avrupa yakasında markalı konut projelerinin rekabet ettiği bölgeler.

 • İnşaat sektöründe markalı konut projeleri daha çok tercih ediliyor!

  Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Türkiye’deki inşaat sektörünün gelişme sürecinden bahsetti. Güral, markalı konut projesi anlayışının Türkiye'deki inşaat sektörünün gelişmesi sonucu ortaya çıktığını belirtti.

 • İstanbul'daki deniz manzaralı konutların hesaplı satıldığı bölgeler!

  İnşaat firmalarının son dönemde hayata geçirdikleri projelerle birlikte İstanbul’da deniz manzaralı bir evde oturmak da hayal olmaktan çıktı. Markalı konut projeleri uygun fiyatlarla sahiplerini bekliyor.