konutta kurban bayramı kampanyaları
Diğer Sonuçlar
 • Konutta Kurban Bayramı kampanyaları!

  İnşaat firmaları konut projeleri için bayram kampanyaları uyguluyor. Kurban Bayramı'nda hem bayramı yaşamak hem de konut sahibi olmak isteyenler için düzenlenen kampanyalarda indirimler, kişiye özel ödemeler gibi birçok seçenek bulunuyor.

 • Konutta Kurban Bayramı kampanyaları 2015!

  İnşaat firmaları projelerinde Kurban Bayramı'na özel ödeme ve fiyat avantajlarıyla kampanya başlattı. Peşinat öteleme, uygun fiyat ve cazip ödeme şekilleriyle projelerde bayram havası başladı...

 • Konutta Kurban Bayramı kampanyası 2015!

  Konut firmaları, ev almak isteyenleri bayramda satış ofislerine çekebilmek için kampanyalara yüklendi. Konut alacaklara indirimden ödeme ertelemeye kadar çeşitli imkanlar sunuluyor.

 • Konutta sonbahar kampanyası başladı!

  Kurban Bayramı'nı kapsayan 9 günlük tatilde İstanbul'da kalanlara kampanyalar hazırlandı. Düşük faizden peşinatsız alıma farklı seçenekler sunan kampanyalar haftasonu da sürecek.

 • Konutta Kurban Bayramı kampanyası başladı!

  Kurban Bayramı yaklaşırken konut kampanyaları da hızlandı. İnşaatçılar, ‘Şimdi al yüzde 30’unu Eylül 2018’de öde’, ’72 ay faizsiz satış ve yüzde 5-20 arasında indirimler başlattı. Kampanya ile 1+1'ler 244 bin, 2+1 daireler 314 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

 • Konutta Kurban Bayramı kampanyası 2018!

  Markalı konut projelerinde Kurban Bayramı'na özel indirimler başladı. İndirimlerin yüzde 20'yi bulduğu projelerde konut alıcılarının yüzünü güldürecek ödeme planları sunuluyor. 

 • Konutta bayram havası esmeye başladı!

  İnşaat firmaları konut sahibi olmak isteyenlere Kurban Bayramı’na özel hazırladı. Bayram tatilini fırsata çevirmek isteyenler, sıfır faizli kampanyadan yararlanmak için sıraya girdi.

 • Konutta kampanya bayramı başlıyor!

  Sektör temsilcileri, kurban bayramını ardından son iki yıl içinde gerçekleştirilen ‘güç birliği’ kampanyalarının dördüncüsü için kamuoyuna müjdeli haberler verecek.

 • Konutta indirim üstüne indirim!

  Kamu bankalarının konutta kredi faizini 0.99'a çekip, vadeyi de 15 yıla çıkarması, sektörü de harekete geçirdi. Bu ortama daha da canlılık katmak isteyen firmalar birer birer yeni kampanya açıklıyor. Kurban Bayramı kampanyaları da eklenince sektörde birçok fırsat oluştu.