Diğer Sonuçlar
 • Vadipark Seyrantepe satışları ne zaman başlayacak?

  Vadipark Seyrantepe projesi Artaş İnşaat ve Aydınlı Grubu Ortaklığı'nın imzasını taşıyor. Konut, ofis ve dükkanların yer aldığı Vadipark Seyrantepe'de satışlar ne zaman başlayacak?

 • İsmail Özcan, konut satış verilerini değerlendirdi!

  Türkiye’de konut satışları bir önceki yıla göre %10.6 arttı. Bu artışın her ne kadar rekor gibi görünse de aslında geçen yılın kopyası olduğunu belirten TURYAP Genel Müdür Yardımcısı İsmail Özcan,konut verilerini değerlendirdi.

 • 2016 konut sektörünün yılı mı?

  Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarı olan ceren Kumbasar bugünkü yazısında okuyucusunun sorduğu Gayrimenkul sektörünün iyi gittiğini düşünüyor musunuz? Konut satışları ne durumda mı? sorusunu yanıtladı. İşte o yazı...

 • Büyük Yalı İstanbul satışları ne zaman başlıyor?

  Büyük Yalı İstanbul projesinin ilk etabında 452 ünite satışa çıkarılacak. Zeytinburnu sahil hattında yer alan Büyükyalı İstanbul projesinde konut, rezidans, ofis, otel, apart otel ve mağazalar olacak...

 • Yeni Zelanda'da konut fiyatları arttı!

  Yeni Zelanda'da konut satışları ve fiyatlarda artış yaşandı. Yeni Zelanda Gayrimenkul Enstitüsü'ne (REINZ) göre, konut satışları Şubat'ta aylık yüzde 44.4 artışla 7 bin 291 oldu.

 • 2015 yılında Ankara Sincan'da ne kadar konut satıldı?

  Yatırımcıların cazibe merkezi haline gelmeye başlayan Sincan'da konut satışları 2015 yılında da hız kesmedi. Peki 2015 yılında konut fiyat artışında Ankara'da birinci olan ilçe Sincan'da kaç adet konut satıldı?

 • Mardin TOKİ Merkez Nur Mahallesi satışları ne zaman?

  Konut fiyatlarının 146 bin 425 liradan başladığı projede ödeme planına göre 108 aydan 216 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Peki Mardin TOKİ Merkez Nur Mahallesi satışları ne zaman?

 • Nef Bodrum satışları ne zaman başlıyor?

  Timur Gayrimenkul'ün İstanbul dışındaki ilk projesi Nef Bodrum'da satışlar Haziran ayında başlayacak. Nef Bodrum projesinde konut ve otel alanları yer alıyor...

 • İstanbul'da konut satışları ne durumda?

  Eva Gayrimenkul Değerleme Danışmanlığın Periskop Analiz 2016 Mayıs raporu kamu oyuna açıkladı. Bu rapora göre, Türkiye'de konut satışları Nisan ayı itibariyle geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 1,61 oranında düştü. Raporda kredi miktarının 2016'nın ikinci çeyreğinde durağanlaşacağı belirtildi.

 • Konut satışları Ağustos'ta düşecek mi?

  Konut satışı ilk altı ayda geçen yılki düzeyin çok az da olsa altında kaldı. Konut satışlarında şimdiye kadarki gerçekleşme pek parlak değil, rakamlar da bunu gösteriyor zaten. Peki önümüzdeki dönemde ne olur, elbette o daha önemli...