Diğer Sonuçlar
 • Konut kredisi alırken dikkat edilmesi gerekenler!

  Konut kredisi ile ev almadan önce iyi bir araştırma yapılmalı, bütçeye uygun seçenekler değerlendirilerek doğru banka seçimi yapılmalıdır. Peki konut kredisinde nelere dikkat edilmelidir?

 • Konut kredisi faiz oranları 2016'da düşecek!

  Konut kredisi, hem yatırımcı hem de sektör için kritik öneme sahip. 2015 yılında yüksek seyreden faiz oranlarının 2016'da ne yönde ilerleyeceği ise günün merak konusu olarak öne çıkıyor.

 • DenizBank’tan ortak mortgage konut kredisi!

  Yenilikçi ve ihtiyaca yönelik ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, hayalindeki eve sahip olmak veya yatırım amacıyla ev satın almak isteyen müşterilerine özel olarak sunduğu “Ortak Mortgage Konut Kredisi” ile herkesi ev sahibi yapıyor.

 • Garanti peşin faizli konut kredisi faizini artırdı!

  Konut kredisi faiz oranlarındaki artışın 2016 yılında da devam ettiği görüldü.Ocak ayı ilk haftasını artış kararıyla karşılayan bankalardan biri de Garanti Bankası oldu.

 • Kiptaş Çatalca Konutları satış fiyatları!

  Ödemelere göre banka kredisi veya konut kredisi kullanılabilen projedeki dairelerin Büyükçekmece Gölü'ne manzarası mevcut. Kiptaş Çatalca Konutları satış fiyatları 139 bin 750 TL 'den başlıyor.

 • DenizBank Mortgage Merkezi Esenyurt’ta açıldı!

  DenizBank, Türkiye’de bir yeniliğe daha imza atarak, konut kredisi kullanacak müşterilerine daha hızlı, kaliteli hizmet sunabilmek ve Emlak Ofisleri ile işbirliklerini geliştirmek amacıyla ilk ‘Mortgage Hizmet Merkezi’ni İstanbul Esenyurt’ta açtı.

 • Kavaklı Vira İstanbul Rezidans satılık!

  Kavaklı Vira İstanbul Rezidans satılık konut fiyatları 260 bin TL'den başlıyor. Banka kredisi veya firma bünyesinde kredi kullanılabilen proje Gül Proje imzası taşıyor.

 • Konut kredisinde faiz artışı ek yüzde 14 maliyet getirdi!

  Konut kredisi faiz oranlarının son 1 yılda yüzde 0.85’lerden yüzde 1.10 bandına yükselmesi, ev almak isteyen tüketicilere ek yüzde 14 maliyet olarak yansıdı.

 • Konut kredilerinde risk ağırlığı yüzde 35'e düştü!

  BDDK, ilk sinyalini geçen yıl verdiği gevşeme için somut adım attı. Tüketici kredisi ve kredi kartında karşılıklar yüzde 250'den 75'e, konutta ise yüzde 50'den 35'e indi. Yeni düzenlemeyle rahatlaması beklenen bankaların kredi iştahı artacak.

 • Sercan Günarslan: Zonguldak'ta konut kredisi kullanımı azaldı!

  Zonguldak Emlakçılar Derneği (ZONED) Başkanı Sercan Günarslan Zonguldak genelinde konut satış oranlarının geçen yılın aynı ayına göre az da olsa artış gösterdiğini belirtti.