Diğer Sonuçlar
 • Ev almak için en doğru zaman mı?

  Yatırımcı konut almak için doğru zamanı merak ediyor. Emlakçılar "Ev almak için yazı bekleyin" derken Müteahhitler Birliği, kampanyaları işaret ediyor.

 • Konutta peşinatsız ödeme kampanyaları dikkat çekiyor!

  İnşaat sektörü yeni yıla tüketiciye birbirinden farklı ödeme modelleri sunarak girdi. Kampanyalar arasında en dikkat çekeni peşinatsız ödeme oldu. Böylelikle konut alıcısının ev sahibi olmak için birikmiş paraya ihtiyacı kalmıyor.

 • Sevgililer Günü konut kampanyaları 2016!

  Özel günleri kampanyalarla renklendiren gayrimenkul firmaları 14 Şubat Sevgililer Günü'nü de unutmadı. Evini bu hafta alanlar Paris turundan yüzde 14 indirimlere kadar pek çok avantajdan yararlanabilecek. İşte Sevgililer Günü konut kampanyaları 2016...

 • Kadınlar Günü konut kampanyaları 2016!

  Özel günleri kampanyalarla renklendiren gayrimenkul firmaları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü de unutmadı. İşte taksit ertelemeden, indirime kadar cazip seçeneklerin yer aldığı Kadınlar Günü konut kampanyaları 2016...

 • Mebuskent'te terörün önüne konut kampanyaları ile geçiliyor!

  Başkentin prestijli projelerinden Mebuskent, terörün yol açtığı psikolojik ortamda ekonomik ve sosyal hayatı canlandırmaya yönelik çalışmalara, “aylık yüzde 0,99 faiz ve 120 ay vade kampanyası” ile omuz verdi.

 • 6 konut projesinde erken teslim fırsatı!

  Şirketlerin bahar kampanyaları ile satışlarına yeniden ivme kazandırdığı bugünlerde pek çok projeden erken teslim müjdesi geliyor. Projeler 3 ay ile 7 ay arasında değişen sürelerde erken teslim ediliyor.

 • Anneler Günü konut kampanyaları 2016!

  Özel günleri unutmayan inşaat firmaları Anneler Günü için de kampanyalar düzenledi. Kimi konut almayı kolaylaştıracak indirimler sunarken, kimi de 10 bin TL'lik hediye çeki veriyor. İşte Anneler Günü konut kampanyaları 2016...

 • Konutta Mayıs ayı kampanyaları!

  Gayrimenkul firmaları mayıs ayını kampanyaya ayırdı. Pek çok yeni projenin de lansman avantajlarıyla satışa çıktığı bu ayda konut alıcıları; cazip indirimler, uzun vade seçenekleri ve KDV fırsatlarından yararlanabiliyor.

 • Konut sektörü Babalar Günü kampanyasıyla hareketlendi!

  Ramazan ayı ve Babalar Günü nedeniyle konut sektöründe kampanya yarışı yaşanıyor. Yaz aylarında durgunlaşan sektörde satışları hızlandırmak isteyen firmalar birer birer kampanyaları devreye almaya başladı.

 • Ramazan Bayramı Konut Kampanyaları 2016!

  İnşaat firmaları Ramazan Bayramı tatilinde ev almak isteyenler için yeni kampanyalar başlattı. İşte birbirinden cazip fırsatlar sunan Ramazan Bayramı Konut Kampanyaları 2016...