Diğer Sonuçlar
 • Köksal Ünal: Ankara Bağlıca'ya yatırım yapan kazanacak!

  Başkent Ankara’nın ana gelişim aksı olan batı yönündeki Bağlıca, sayıları hızla artan üniversiteler, sağlık tesisleri ve diğer büyük yatırımlarla en hızlı gelişen bölgesi ve yeni cazibe merkezi olmaya başladı.

 • Konut sektörü Nisan ve Mayıs aylarında hareketli döneme giriyor!

  Köksal Ünal, ev alacakların sorunsuz imar ve tapu, iskan izni, doğru yapılmış zemin incelenmesi, deprem ve afetlere dayanıklılık durumuna dikkat etmeleri ve mutlaka “profesyonel destek” almaları konusunda uyarıyor.

 • Emlak sektörüne İngiliz modeli önerisi!

  Eskidji Ankara Bölge Ortağı Köksal Ünal, emlak sektörüne yönelik yasa çalışmalarında İngiliz modelinin referans alınabileceğini belirterek, “Çünkü İngiliz sistemi daha sade, orada Emlak Müşavirliği var, kurallar ve kriterler belli” dedi.

 • Eskidji Gayrimenkul, bölge ortaklıklarını ödüllendirdi!

  Kurumsal gayrimenkul danışmanlığının öncü isimlerinden Eskidji Gayrimenkul, 2015 yılında başarı gösteren Bölge Ortaklıklarını ödüllendirdi. Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal 8 farklı dalda ödülün sahibi oldu.

 • Emlak Yasası hatalı düzenleniyor!

  Eskidji Ankara Bölge Ortağı Köksal Ünal: “Emlak yasasında biraz hatalı gidiliyor. Piyasa tüketici, emlakçı, müteahhit, bankalar ve devlet ayaklarını kapsayacak şekilde düzenlenmeli“ şeklinde konuştu.

 • Ankara yeniden inşa ediliyor!

  Gayrimenkul Uzmanı Köksal Ünal, yoğun bir yapılaşma sürecindeki Ankara’nın yeni yerleşim bölgeleriyle hızla büyüdüğünü belirterek, “Şehri yeniliyor ve genişletiyoruz. Ankara İstanbul olma yolunda ilerliyor” dedi.

 • Köksal Ünal: Ankara İstanbul olma yolunda ilerliyor!

  Köksal Ünal, Ankara'nın yeni yerleşim bölgeleriyle hızla büyüdüğünü belirterek, ''Şehri yeniliyor ve genişletiyoruz. Ankara istanbul olma yolunda ilerliyor " dedi

 • Konut sektörü darbe girişimi sonrası canlandı!

  Köksal Ünal, durgun yaz mevsimi olması ve S&P’nin not indirimine rağmen 15 Temmuz sonrasında konut piyasasında gözle görülür bir canlanma yaşandığına işaret ederek, bu canlılığın devam edeceğini söyledi.

 • Ankara Bağlıca'ya yeni yol!

  Ankara Büyükşehir Belediyesi yeni açacağı ana yol ile Bağlıca’yı direkt merkeze bağlayacağını belirtti. Gayrimenkul Uzmanı Köksal Ünal: “Bölgede şimdi yatırım yapanların kısa sürede yüzde 100 kazanmaları mümkün”dedi.

 • Emlakçılığa bir standart getirilmeli!

  Gayrimenkul Uzmanı Koksal Ünal, tapu harcının yüzde 4’ten yüzde 2’ye indirilmesinin sektörü canlandıracak çok önemli bir hamle; ancak tek başına yetersiz olduğunu bildirdi.