Diğer Sonuçlar
 • Kandıra’ya 74 kilometre yol!

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından 2015 yılı içerisinde Kandıra köylerinde rahat ve konforlu ulaşım için yollar yenilendi. Bozulan yolların tekrar üst yapı düzenlemesini tamamlandı.

 • Kocaeli'de çevre ve sahil düzenlemeleri yapıldı!

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı, kent genelinde çevre düzenlemeleri, parklara spor ve çocuk oyun grupları kurulması, mesire alanı yapılması ve fidan dikimi gibi birçok konuda hizmet üretti.

 • Kocaeli'deki Seka Kültür Parkı tamamlandı!

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı tarafından Seka Film Platosu yanındaki Seka Kültür Parkı çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.

 • Kerpe’ye bungalovlu mesire alanı yapılacak!

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü tarafından Kandıra Kerpe’ye içerisinde 13 adet bungalovun da bulunduğu mesire alanı yapılacak.

 • Kocaeli'de inşaat malzemesi ihalesi yapıldı!

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından kullanılmak üzere 5 kalem inşaat malzemesi alımı ihalesi Büyükşehir Hizmet Binası İhale Salonu’nda yapıldı.

 • Başiskele’de üç köy beton yolla bağlandı!

  Grup köy yollarında çalışmalarına devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Başiskele’de üç köyü birbirine bağlayan 12,5 kilometrelik beton yol imalatını tamamladı.

 • Başiskele Mesire Alanı'nın ihalesi yapıldı!

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı Park, Bahçe ve Şube Müdürlüğü tarafından Başiskele ilçesi Eski Yayla Tekne Pınarı’na A tipi mesire alanı yapımı için Büyükşehir hizmet binası ihale salonunda gerçekleştirildi.

 • Başiskele’ye yeni mesire alanı yapılacak!

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Başiskele Eski Yayla Tekne Pınarı’na A tipi mesire alanı yapımı için önceki gün bir ihale yapıldı.

 • Kocaeli Körfez'deki Hürriyet Caddesi yenilendi!

  Körfez ilçesinin önemli arterlerinden olan Hürriyet Caddesi tamamen yenilendi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı kent genelinde yol yenileme çalışmalarına devam ediyor.

 • Kocaeli Acısu’yun altyapı problemi çözüldü!

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz yıl içerisinde Kartepe bölgesinde etkili olan sağanak yağışlarda su baskınları ile etkilenen Acısu bölgesinde yağmursuyu ve atık su kolektör hatları, terfi merkezi ve dere ıslahları gerçekleşti