kira geliri beyannamesi nereye verilir
Diğer Sonuçlar
 • Kira geliri olanlar dikkat!

  Ev ve iş yeri kirada olanlar için vergi dönemi başlıyor. 2017'de kira geliri elde edenler vergi beyannamesi verecek, 3 bin 900 liranın altında kira geliri olanlar kapsama alınmadı.

 • Kimler kira beyannamesi vermez 2018?

  Kira geliri elde edenlerin mükellef olduğu gelir vergisi için beyanname dönemi başladı. Peki, kimler kira beyannamesi vermez 2018? Kimler kira beyannamesi verir 2018?

 • Ölüm halinde kira gelir vergisi beyannamesi nasıl verilir?

  Kira geliri elde eden kimse vefat ederse ne olur? Ölüm halinde kira gelir vergisi beyannamesi nasıl verilir?

 • Kira beyannamesi süresi 2018 bitti mi?

  Geçtiğimiz sene kira geliri elde ederek bu sene vergi mükellefi olanlar için kira beyannamesi süresi 2018 bitti mi? Kira beyannamesi en son ne zaman verilecek?

 • Kira beyannamesi için bunlara dikkat!

  Milyonlarca ev sahibini ilgilendiren kira geliri beyannameleri Mart ayında verilecek. Peki kimler beyanneme verecek? Ödemeleri nasıl, nereye yapılacak? İşte tüm ayrıntılar...

 • Kira geliri elde etmeyen mülk sahipleri beyanname verecek mi?

  Kira geliri elde eden mükellefler beyanname vermek zorunda kalıyor. Ancak bazı mülk sahiplerinin geçen yıl kira geliri elde etmese de bu yıl beyannamesi gerekiyor.

 • Ayda 367 TL'den fazla kira alanlar dikkat!

  2018'de aylık 367 lira üstünde kira geliri elde ettiyseniz kira beyannamesi vermek zorundasınız. Kira gelirlerine ilişkin yıllık gelir vergisi beyannamelerinin 25 Mart akşamına kadar verilmesi gerekiyor...

 • Kira gelir beyannamesi için son gün ne zaman?

  2018 yılında işyeri ve meskeninden kira geliri elde edenler için beyan dönemi 1 Mart'ta başladı. Kira gelirleri elde eden kişiye tahakkuk eden vergiler mart ve temmuz aylarında iki eşit taksitte ödenebilecek. Peki, kira gelir beyannamesi için son gün ne zaman?

 • Kira beyannamesi nasıl verilir?

  Kira geliri elde edenler için beyan süreci 1-25 Mart 2019 tarihleri olarak belirlenmişti. Konutta yıllık 4 bin 400, iş yerinde ise 34 bin TL gelir elde eden vatandaşların ödeyeceği kira beyannamesi için süreç bitiyor. Peki, kira beyannamesi nasıl verilir? İşte merak edilen detaylar…

 • Gelir vergi beyannamesi için son gün ne zaman?

  2018 yılında ev ve işyerlerinde kira geliri elde edenler için daha önce 25 Mart olarak belirlenen gelir vergi beyannamelerinde tanınan süre 1 Nisan'a uzatılmıştı. Peki, gelir vergi beyannamesi için son gün ne zaman? Vergi ödemesi nasıl yapılır?