Diğer Sonuçlar
 • Kentsel dönüşümde kira yardımı 790 TL’ye çıkıyor!

  Kentsel dönüşüm 2016 yılında da hızla devam ederken, kira yardım miktarı da artacak. Kira yardımının, ev sahiplerine büyük şehirlerde 790 liraya, nüfusu az şehirlerde 500 liraya kadar çıkması bekleniyor.

 • Batman'daki dönüşümde 2.2 milyon TL kira yardımı ödendi!

  Batman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, 2002-2015 yılları arasında yapılan çalışmalar ile altyapı ve kentsel dönüşüm şubesi verilerinin çalışmalarını kamuoyuyla paylaştı.

 • Tuzla kentsel dönüşümle yenileniyor!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yetki devrinden sonra ilk kira yardımı ödemesini yapan belediye olan Tuzla Belediyesi, “Kentsel Dönüşüm” projelerinde güvenli, yaşanılabilir yapıların üretilmesine öncülük yapıyor.

 • Kentsel dönüşümde kira yardımı kalkıyor mu?

  Kentsel dönüşüm ile ev veya işyeri yıkılan kimseler, devletin sunduğu kira ve kredi gibi finansal desteklerin birinden yararlanabiliyor. Peki, kentsel dönüşümde kira yardımı kalkıyor mu?

 • Yalova'da kira yardımlarında beyanname mecburiyeti yok!

  Yalova Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, kentsel dönüşüm kapsamında kira yardımı alanların bununla ilgili kira beyannamesi verme mecburiyetinin bulunmadığını söyledi.

 • Tokat’ta riskli 843 konut ve 104 iş yeri tespit edildi!

  Tokat’ta devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 523 riskli bina 843 konut 104 iş yeri tespit edildi. Hikmet Kaya, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hak sahiplerine aylık toplam 139 bin 795 TL kira desteği ödemesi yapıldığını kaydetti.

 • Kentsel dönüşüm projelerinde kira yardımı arttı mı?

  Kentsel dönüşüm kapsamındaki riskli alanlarda sadece yıkılan konutlarda oturanlara ödenebilecek kira yardımının kanunda olmayan çok sayıda kişiye yapıldığı tespit edildi.

 • Kentsel dönüşüm kira yardımı 2016 ne kadar oldu?

  Kentsel dönüşüm kira yardımı, başvurusu onaylanan kimselere 18 ay boyunca veriliyor. Peki, kentsel dönüşüm kira yardımı 2016 ne kadar oldu? 2016 yılında kentsel dönüşüm kirası olarak kime ne kadar ödenecek?

 • İl bazında kentsel dönüşüm kira bedeli 2016!

  Kentsel dönüşümde anlaşama yolu ile riskli binası yıkılan kimselere başvurmaları halinde kira yardımı veriliyor. Kira miktarları şehirden şehre farklılık gösteriyor. İşte il bazında kentsel dönüşüm kira bedeli 2016..

 • 2016'da kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar yapılacak?

  2016 yılı kentsel dönüşüm kira yardımı ücretleri Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklandı. Peki, 2016'da kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar yapılacak? İşte il il kira yardımı bedelleri..