Diğer Sonuçlar
 • Kenan Kalı: 2016 inşaat yılı olacak!

  Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, 2015 yılının durgun bir yıl olduğunu, 2016 yılında ekonominin yeniden canlanacağını söyledi.

 • Gözde Grubu 2016'dan umutlu!

  Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, yeni yıldan umutlu olduklarını ve 2015 yılında gerçekleştirdikleri yatırımların meyvelerini 2016'da toplayacaklarını söyledi.

 • Zamlar, ev almak isteyen İzmirliler'i etkileyecek!

  Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kalı: "Alüminyum, demir ve petrol fiyatlarının, son yılların en düşük seviyesine gerilediği dönemde, yüksek zamlar doğru bir yaklaşım değil.

 • Kenan Kalı: Kenti ileriye götürmek için toplantılar düzenlenmeli!

  İzmir'in iş dünyasına sahip çıkması gerektiğini belirten Kalı, "Kenti ileriye götürmek için kanaat önderleri toplantılar düzenlemeli" dedi.

 • Gözde Grup'tan MyWay Terrace projesi!

  Op. Dr. Kenan Kalı, yoğun ilgi gören yeni projelerinin ardından Evka 3’te bir projeye daha başlayacaklarını duyurdu. Kalı, Evka 3’te MyWay Terrace projesine başlayacaklarını açıkladı

 • Bornova MyWay Fest'te 36 ay sıfır faiz kampanyası!

  Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, Bornova'daki yeni projeleri MyWay Fest'te 36 ay sıfır faiz sunduklarını söyledi. Kalı, "Yatırımcı için banka faizlerini devre dışı bıraktık" dedi

 • Kenan Kalı: Yüksek faizden ev almak aslında bir fırsat olabilir!

  Piyasanın düşük faiz beklentisi içinde olduğunu belirten Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kalı, ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 50’si peşin, kalan yarısı da 5 yıl 0.99 sabit faiz oranıyla konut satışı gerçekleştireceklerini söyledi

 • İzmir MyWay Terrace'de 790 bin liradan başlayan fiyatlarla!

  Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, MyWay Terrace'nin, villayla konutun harmanlandığı melez bir proje olduğunu söyledi. Kalı projede fiyatların 790 bin TL'den başlayacağını belirtti.

 • Kenan Kalı: Emlak fiyatları yaz sonuna kadar artış gösterecek!

  Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, hayata geçirdikleri projeler ve emlak fiyatlarının yaz sonuna kadar nasıl olacağından bahsetti. İşte haberin detayı...

 • Kenan Kalı: Risk almalı ve yatırım yapmalıyız!

  Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, işçisinden köylüsüne, işvereninden çalışanına ülkemize güvenmemiz gerektiğini söyleyerek, "Milletçe ülkemize güvendiğimiz, inandığımız ve el ele verdiğimiz, hep beraber çalıştığımız sürece aşamayacağımız zorluk yok" dedi.