Diğer Sonuçlar
 • Keller Williams, Türkiye'de bir yılda 2,5 kat büyüdü!

  Keller Williams, Türkiye’de büyüme devam ediyor. 2013 yılında Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan Keller Williams Türkiye 2015 yılında danışman sayısını 150’den 500’e yükseltti ve danışmanların geliri bir senede yüzde 80 oranında arttı.

 • Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü birinci yılını kutluyor!

  Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams’ın Türkiye bünyesinde hizmet veren Bodrum Bölge Müdürlüğü 1. yılını 80 danışmanıyla kutlamanın heyecanını yaşıyor.

 • ABD'de yapılan gayrimenkul yatırımı 2 yılda yüzde 30 kazanç sağlıyor!

  Keller Williams, Türklerin Amerika'ya her geçen gün artan ilgisini değerlendirdi. Eyaletlere göre değişiklik göstermekle birlikle ABD’ye yapılan yatırımlar 2 yıl gibi kısa bir vadede yüzde 20 ila 30 oranında kazanç sağlıyor.

 • Keller Williams, 10 yıl içinde 6 bin 500 kişiye iş sağlayacak!

  Türkiye’de 2 yıl içinde rekor büyüme yakalayan ABD’li emlak danışmanlık firması Keller Williams, 10 yıl içinde 6 bin 500 kişiye iş sağlayacak. Keller Williams Türkiye Başkanı Emre Erol “Türkiye, grubun sevilen çocuğu, hedeflerimiz çok büyük” dedi.

 • Türkiye'de yerel halk artık kendi illerine yatırım yapıyor!

  Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi olan Keller Williams’ın Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, 2015 yılı konut satışlarını değerlendirdi.

 • Kemerburgaz ve Göktürk'teki gayrimenkul fiyatları arttı!

  Keller Williams, Avrupa Yakası’nın özellikle son yıllarda çocuklu ailelerin tercih ettiği Göktürk ve Kemerburgaz gayrimenkul piyasasını değerlendirdi. Göktürk ve Kemerburgaz’da metrekare fiyatları 4 bin ile 4 bin 500 dolardan alıcı buluyor.

 • Keller Williams, Türkiye'de büyüyor!

  Keller Williams, franchise sistemiyle Türkiye’de büyüme devam ediyor. Bugün itibariyle 10 bölge müdürlüğü ve 500 danışmana sahip olan şirket, 10 yıllık büyüme planı çerçevesinde 80 bölge müdürlüğü ile 7 bin danışmana ulaşmayı hedefliyor.

 • Türkler gayrimenkul yatırımı için ABD'yi tercih ediyor!

  Keller Williams, Türklerin özellikle Amerika’ya olan ilgisini değerlendirdi. Yılın her dönemi ılıman iklimiyle tercih sebebi olan Florida başta olmak üzere Türkler son iki yılda yatırımları için New York ve Kaliforniya’yı tercih ediyor.

 • Gayrimenkulde yılın ilk ayı sakin geçti!

  Dünya çapında en fazla danışmana sahip dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) yayınladığı Ocak ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.

 • Neden 'Açık Ev' organizasyonuna gitmelisiniz?

  Üzerinizde herhangi bir baskı olmadan bir mülkü gezmek ister misiniz? “Açık Ev” organizasyonlarını ülkemizde yapan gayrimenkul danışmanlarını takip etmekten geçiyor. Keller Williams Danışmanı Şirin Sezer konuyu Emlakkulisi.com okurları için yazdı..