Diğer Sonuçlar
 • Osmanlı Halk Pazarı yeniden inşa edilecek!

  Keçiören'de 20 Aralık'ta elektrik kontağından çıkan yangında tümüyle kullanılamaz hale gelen Osmanlı Halk Pazarı'nın Büyükşehir Belediyesi’nce yeniden yapılmasına ilişkin düzenleme, Belediye Meclisi'nde kabul edildi.

 • Keçiören Ovacık'a spor tesisi inşa ediliyor!

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Keçiören Belediyesi’nin işbirliğiyle yapılacak tesisin Ovacık’ta gerçekleştirilen temel atma törenine Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş’in yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da katıldı...

 • Keçiören Yükseltepe'de gecekondu sorunu çözülüyor!

  Keçiören Belediyesi’nin çarpık kentleşmenin önüne geçme, güvenli ve sağlam bir Keçiören inşa etme amacıyla başlattığı Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Projesi, hızla ilerlemeye devam ediyor. Dönüşüm alanının ilk etabında 1.600 konut inşa ediliyor.

 • Osmanlı Halk Pazarı 3 ay sonra teslim!

  Keçiören'de 20 Aralık 2015’de elektrik kontağından çıkan yangında tamamen kül olan Osmanlı Halk Pazarı’nın yeniden inşasına başlandı. Büyükşehir Belediyesi inşaatın 3 ay içinde bitirileceğini söyledi

 • Ankara Keçiören'e yeni meydan!

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Keçiören'e yeni bir meydan kazandırılması için çalışmalarını sürdürüyor. İlçenin girişindeki yaklaşık 20 bin metrekarelik alana dekoratif aydınlatma direkleri yerleştirildi, zemin ve yeşil alan düzenlemeleri de devam ediyor.

 • Keçiören Belediyesi'nden düğün salonu ve otopark ihaleleri!

  Keçiören Belediye Başkanlığı, Keçiören Kavacık Subayevleri ve Esertepe mahallelerinde düğün salonu ve kapalı otopark yaptıracak. Gayrimenkullerin kiralama işinin toplam bedeli 19 milyon 455 bin 979 TL olarak belirlendi.

 • Ankara Keçiören Fatih Caddesi'nde kaldırımlar yenileniyor!

  Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Keçiören'de Fatih Caddesi, Zileliler Caddesi kesişiminden başlayıp Tepebaşı kavşağına kadar olan bölümde kaldırım yenileme çalışması yapıyor.

 • Kosova Kardeş Keçiören Parkı açıldı!

  Kosova’nın güneyinde, nüfusunun büyük çoğunluğunu Türklerin oluşturduğu Mamuşa kasabasında, Ankara’nın Keçiören Belediyesi tarafından yaptırılan “Kardeş Keçiören Parkı” ve “Çanakkale Şehitleri Anıtı” törenle açıldı.

 • Keçiören Belediyesi Engelsiz Park hizmete açıyor!

  Keçiören Belediyesi'nin hizmete açtığı "Engelsiz Park" engelli çocuklar ile diğer çocukların birlikte oyun oynamalarını sağlayarak engelleri ortadan kaldırdı.

 • Yeni Keçiören Bulvarı için çalışmalar başladı!

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Keçiören trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak “Yeni Keçiören Bulvarı”nın yapımına başladı. Çalışmalar nedeniyle Selçuklu Caddesi ve Gülhane Caddesi’nin bir bölümü trafiğe kapatıldı.