Diğer Sonuçlar
 • Kayseri Sahabiye kentsel dönüşüm projesinde sona gelindi!

  Büyükşehir Belediyesi Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi'nde son aşamaya geldi. Hazırlanan projelerden üçü halkın beğenisine ve oyuna sunulacak. Projelerin son hali ile ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e bir sunum yapıldı.

 • Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden üst geçit ihalesi!

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na yapılacak olan üst geçit için ihale gerçekleştirdi. İhaleye sekiz firma katıldı. İhale, tekliflerin incelenmesinin ardından neticelenecek. İşte ayrıntılar...

 • Kayseri imar planı yenileniyor!

  Büyükşehir Belediyesi Kayseri'nin imar planını yeniliyor. Hazırlanan 1/50000 ölçekli Çevre Düzeni Planı'nın sunumu Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in de katıldığı bir toplantıda yapıldı.

 • İmar planları acil durumları düşünülerek yapılmalı!

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nda görevli Mimar Aynur Okçu, imar planı yapılırken oluşabilecek yangınlara karşı binalarda dikkat edilmesi gereken noktaları açıkladı.

 • Kayseri Meryem Ana Kilisesi restore ediliyor!

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin tarihi projeleri olan Kayseri Mahallesi, Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi ve 24 saat açık kütüphaneye dönüşecek olan Meryem Ana Kilisesi restorasyon çalışmalarında incelemeler yapıldı.

 • Kayseri Yeraltı Çarşısı ihalesi yarın!

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi Devlet İhale Kanunu'nun ilgili maddesi gereğince Yer altı Çarşısı dükkanları için 'Kapalı Teklif Usulü' ile ihaleye çıkıyor. İhale ile çarşıdaki 62 dükkan toplu halde 10 yıllığına kiraya verilecek.

 • Kayseri Yeraltı Çarşısı'ndaki 62 dükkan kiralandı!

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi Yeraltı Çarşısı içersindeki 62 dükkanın kiralanması işi ihalesini yaptı. Üç firmanın katıldığı ihaleyi en yüksek teklifi veren Yeraltı Çarşısı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği aldı.

 • Kayseri'de altyapı zirvesi!

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) şehrin altyapısında koordinasyonu sağlayacak yeni sistemle ilgili bir toplantı yaptı. Toplantıya ilçe belediyeleri ile yatırımcı kuruluşlar katıldı.

 • Kayseri Finans Merkezi projesi başlıyor!

  Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirmeyi planladığı 4 büyük projeden biri olan ‘Kayseri Finans Merkezi’ yakında start alacak. Sahabi’ye Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hayata geçirilecek finans merkezi uygulama aşamasına geldi.

 • Kayseri imar planı yenileme çalışmalarında sona gelindi!

  Büyükşehir Belediyesi Kayseri’nin imar planını yenileme çalışmalarında sona geldi. 2040 yılı hedef alınarak hazırlanan 1/50000 ölçekli İl Çevre Düzeni Planı’nın sunumu Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in de katıldığı bir toplantıda yapıldı.