Diğer Sonuçlar
 • Kavuklar Bornova güncel fiyatları!

  Kavuklar Bornova güncel fiyatları 183 bin liradan başlıyor. Kavuklar Bornova'da 48 aya kadar sıfır faizle ödeme imkanı sunuluyor. Proje Temmuz 2018 yılında teslim edilecek...

 • Kavuklar Bornova'da sevgililer günü kampanyası başladı!

  Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, Kavuklar Bornova projesi için Sevgililer Günü'ne özel kampanya başlattı. Bugün ve yarın ev alacaklara peşinatın yüzde 10'u hediye edilecek.

 • Point Bornova, Altındağ'daki konut fiyatlarını artırdı!

  Yaptıkları her proje ile bölgenin değerini artırdıklarını söyleyen Kavuklar Gayrimenkul Yatırım Grup Başkanı Metehan Kavuk, Point Bornova'nın açılmasıyla birlikte ilçenin Işıkkent bölgesindeki evler 10 kat değerlendi" dedi.

 • Kavuklar Bornova'dan ev alana hediye çeki!

  Kavuklar Bornova projesinden ev satın alan kadınlar, Point Bornova AVM'de doyasıya alışveriş yapabilecekleri 2 bin 500 TL değerinde alışveriş çeki kazanacak. kampanya kapsamında verilecek alışveriş çeki ise 31 Mart'a kadar kullanılabilecek.

 • Kavuklar Bornova'da peşinat kampanyası!

  Şehre sembol olacak binalar inşa etme sorumluluğuyla hareket eden Kavuklar GY, geçtiğimiz aylarda lansmanını yaptığı yeni projesi Kavuklar Bornova'da peşinatın yüzde 10'unu karşılıyor.

 • Kavuklar Bornova’da bahar kampanyası!

  30 Nisan’a kadar Kavuklar Bornova’dan ev almak isteyenler için peşinatın %10’unu Kavuklar GY karşılıyor. Peşin alımlarda yüzde 18 indirim uygulanan projede, ayda 1500 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün.

 • Kavuklar Bornova Evleri güncel fiyatları!

  Kavuklar Bornova Evleri güncel fiyatları 183 bin TL'den başlıyor. 1.160 konutluk Kavuklar Bornova Evleri projesinde daireler Temmuz 2018 yılında teslim ediliyor...

 • Beymen, Point Bornova AVM'de mağaza açacak!

  Kavuklar Gayrimenkul'ün kente kazandırdığı Point Bornova AVM, birbirinden ünlü dünya markalarını bünyesine katmaya devam ediyor. İzmir'in en büyük Beymen mağazası da Point Bornova'da modaseverlerle buluştu.

 • İzmir Point Bornova Rezidans'ta teslimler yaz sonunda başlıyor!

  Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, Point Bornova AVM'nin de dahil olduğu projenin yaşam alanlarını yaz sonunda sahiplerine teslim edeceğini duyurdu. Kavuklar GY, AVM'nin de dahil olduğu projenin yaşam alanlarını tamamlıyor.

 • Point Bornova Rezidans’ta yaşam yaz sonunda başlıyor!

  Kavuklar Gayrimenkul Yatırım, Point Bornova AVM’nin de dahil olduğu projenin yaşam alanlarını yaz sonunda sahiplerine teslim edecek. 624 konutluk Point Bornova Rezidans’ın gösterişli mimarisi ortaya çıkacak.